هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در ایران

5/5 - (4 امتیاز)
تعمیر ماشین لباسشویی

شاید این جمله که گارانتی در ایران ندارد را زیاد شنیده باشیم اما آیا این جمله درست است در این مقاله رو به راه سرویس به این موضوع خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.
برخی از مردم به علت اینکه تجربه بدی در گذشته از خدمات و گارانتی محصولاتی که قبلا خریداری نموده اند رضایت کامل نداشته اند ترجیح می‌دهند که دیگر مثل قبل به مقوله گارانتی توجه زیادی نداشته باشند اما این کار اشتباه است.

اینکه برخی از شرکت ها خدمات خوب و رضایت بخشی مشتریان خود نمی دهند هیچ گونه بحثی نیست اما همه شرکت‌ها این گونه نیستند خیلی از شرکت های خدماتی در زمینه لوازم خانگی در کشور وجود دارد که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می کنند از این رو نباید همه شرکت ها و یا همه گارانتی ها را با یک دید نگاه کرد و بهتر است همچنان نسبت به انتخاب نوع گارانتی دقت شود.

گاهی عدم توجه به گارانتی باعث خرید لوازم خانگی بدون هیچ نوع گارانتی و یا گارانتی های نامعتبر که خدمات خوبی به مشتریان خود می‌دهند و از ارائه خدمات با شگرد های خود برقرار می کنند می شود.

درست است که به علت مشکلات زیادی که در کشور به وجود آمده است شرکتهای گارانتی کننده زیر فشار زیادی هستند و مقداری از این فشارها روی خدمات آنها تاثیر منفی گذاشته اما شرکت های گارانتی کننده معتبر موظف هستند تا اتمام گارانتی خدمات لازم را ارائه کنند.
گاهی تامین قطعه شاید هفته ها به طول انجامد اما انجام شدنی است و با توجه به قیمت قطعات لوازم خانگی بهترین کار استفاده از گارانتی معتبر میباشد.

تصور کنید یک ماشین لباسشویی ۳۰ میلیونی از قسمت برد اصلی دچار مشکل شده است و قیمت این بود از کی که بستگی به مدل دستگاه دارد بین ۳ تا ۶ میلیون تومان می باشد اگر دستگاه شما گارانتی نداشته باشد و یا گارانتی نامعتبری داشته باشد این هزینه توسط خود مشتری پرداخت می شود لازم به ذکر است که اگر قطعه مورد نظر یافت شود.
اما اگر همین مشکل با یک گارانتی معتبر رخ دهد قطعه به صورت کاملا رایگان تعویض می شود و در صورت ناموجود بودن شرکت گارانتی کننده موظف است قطعه را تامین و در صورت عدم امکان تامین قطعه دستگاه شما را تعویض نماید.
گارانتی نقش مهمی در خرید لوازم خانگی دارد و نباید نسبت به آن بی اهمیت بود شاید مراحل اداری زمان‌بر باشد اما مشکل دستگاه با کمترین هزینه آگاهی رایگان قابل حل شدن است.

هنگام خرید دستگاه سعی کنید در رابطه با گارانتی محصولی که خرید می کنید اطلاعات کامل را از فروشنده دریافت کنید زیرا که روی دفترچه گارانتی های محصولات شرایط و مقرراتی درج شده است
در برخی موارد در کارتهای گارانتی مشهود است که شرکت گارانتی کننده از رفع تمامی یا بخش زیادی از مشکلاتی که برای دستگاه به وجود می‌آید شانه خالی میکند و می توان گفت وجود گارانتی با این شکل با دستگاه بدون گارانتی تفاوت خاصی ندارد و حتی باعث افزایش هزینه ها می گردد.

بیشتر بخوانید  تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی بوش در تهران

برخی از شرایط درج شده در دفترچه‌های ضمانت‌نامه به شکل زیر می باشد:

این دستگاه دارای ۳۶ ماه ضمانت تعویض یا تعمیر کلیه قطعات به جز بدنه بخش های زینتی و کلیه لوازم مصرفی از تاریخ نصب می باشد.

نصب و راه اندازی و آموزش برای یکبار در طول مدت رایگان بوده و هیچ هزینه ای اعم از ایاب و ذهاب و آموزش و غیره مطالبه نخواهد شد.

در حفظ و نگهداری این کارت کوشا باشید زیرا المثنی صادر نخواهد گردید بدیهی است ارائه اصل گارانتی زمان نصب و سرویس الزامی می باشد.

در مدت زمان ضمانت برای قطعات تعویض شده و اجرت تعویض و تعمیرات دریافت نخواهد شد ضمناً هزینه حمل و نقل دستگاه شرکت به عهده شرکت خواهد بود.

آماده سازی محل نصب دستگاه از قبیل فراهم نمودن شیر آب، فاضلاب، پریز برق و غیره از مشتری دریافت خواهد شد.

قطعات و اجزای تعویض شده در مدت زمان گارانتی خارج از رده و متعلق مرکز خدمات بوده و عودت داده خواهد شد.

به دلیل محدودیت های وارداتی و سایر شرایط غیر قابل پیش بینی ممکن از زمان تامین قطعه و یا تعمیر دستگاه تولید شود.

نصب و راه اندازی و هرگونه تعمیرات توسط مشتری یا افراد غیرمجاز این ضمانت نامه باطل خواهد شد.

دستگاه به هیچ وجه مسترد و یا تعویض نخواهد شد مگر اینکه از سوی مرکز خدمات پس از فروش غیر قابل تعمیر تشخیص داده شود، در صورتی که به هر دلیلی امکان تحویل دستگاه یا عین آن وجود نداشته باشد میزان ارزش دستگاه توسط کارشناسان مرکز خدمات به قیمت روز محاسبه شده و پس از تسویه مابه تفاوت با کالای مشابه جایگزین خواهد شد.

شرکت در برابر صدمات وارده بر اثر استفاده از مواد شوینده و لوازم غیر استاندارد و تهیه و تولید شده توسط تولیدکنندگان که مورد تایید شرکت کارخانه سازنده نیستند هیچ تعهدی ندارد و خسارات ناشی از آن مشمول ضمانت نامه نخواهد شد.

هرگونه خط خوردگی، دستکاری مدل قید شده و یا سایر اطلاعات درج شده در کارت گارانتی باعث ابطال ضمانت نامه خواهد شد.

صدمات ناشی از قطع و وصل جریان و شبکه های برق به هیچ وجه مشمول زمان نخواهد شد.

شرکت نصب فاسد شدن مواد غذایی برای دستگاه های برودتی تعهدی ندارد.

شرکت نسبت به آسیب های وارده به دستگاه در اثر شستشو با آب و مواد شوینده و همچنین خراشیدگی و پوسته شدن مسئولیتی ندارد.

رطوبت بیش از اندازه محیط که باعث پوسته پوسته شدن یا تغییر رنگ دستگاه گردد مشمول ضمانت نخواهد شد.

این یک مورد از شرایط ضمانت در دفترچه های گارانتی می باشد که از لحاظ عرف و منطق صحیح می باشد

دستگاه هایی که نیاز به نصب داشته باشند تاریخ گارانتی از روز نصب اولیه حساب میشود دستگاه‌هایی که نیاز به نصب ندارند مثل جارو برقی،آبمیوه گیری، اتو از زمان خرید و تاریخی که در فاکتور خرید درج شده است شروع می شود.

بیشتر بخوانید  سرویس تخصصی ماشین لباسشویی بوش در تهران

حتما توجه داشته باشید که در زمان تحویل کالا به شما مدل و سریال دستگاه را با مدل و سریالی که روی دفترچه ضمانت نامه درج شده است مطابقت دهید زیرا در صورت عدم یکسان بودن آنها ارائه خدمات توسط شرکت گارانتی کننده دستگاه شما دچار مشکل خواهد شد.
از آنجایی که به علت وجود مشکل های متعدد در کشور ارتباطات کارخانه ها و شرکت های تولید کننده با کشور قطع شده است تعداد نمایندگی های رسمی به شدت کاهش پیدا کرده و گارانتی ها به صورت رسمی نبوده فقط خدمات توسط شرکت گارانتی کننده صورت می پذیرد لذا انتخاب شرکت گارانتی کننده لوازم خانگی خود تحقیقات گسترده انجام دهید و از تجربیات دیگران استفاده نمایید.

همچنین در صورت هرگونه مشاوره رایگان در رابطه با انتخاب محصول شرکت گارانتی کننده می توانید با روبراه سرویس در ارتباط بوده و تجربیات چندین ساله رو براه سرویس به صورت رایگان استفاده نمایید.

خرید با کیفیت ترین برد لباسشویی بوش از روبراه سرویس 

۰۲۱-۴۴۲۱۹۶۱۹- ۰۲۱-۶۸۲۸۷ روبراه سرویس

رضایت شما آینده ماست

درخواست تعمیرات

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *