وارد شدن به فروشگاه روبراه

تعمیرات ارزان و تخصصی انواع جاروبرقی | تعمیر تخصصی جاروبرقی

 خدمات پاکسازی، تعویض قطعه و تعمیر انواع جاروبرقی در محل همانند تعویض پاکت جاروبرقی یا تعمیر خرطومی مکنده ،باید ابتدا درخواست خود را به صورت اینترنتی در فرم‌ زیر وارد کنید و یا با تلفن زیر تماس حاصل فرمایید که در اسرع‌ وقت از نزدیک‌ترین شعبه موجود، تعمیرکار باتجربه و متخصص روبراه سرویس جهت ارائه سرویس و خدمات جاروبرقی با ارزان‌ترین نرخ قیمت مصوب به آدرس شما اعزام گردد. برای خدمات ارزان‌ترین نمایندگی تعمیر جاروبرقی مکنده خانگی و صنعتی هر دستگاه خاص روی برند آن کلیک کنید. 

 

 شماره تلفن شما تعمیرکار برای تعمیرات جاروبرقی در محل شما :

 

 ٤٤٢١٩٦١٩-٠٢١

 

  •  

بر روی برند جاروبرقی خود برای تعمیرات کلیک کنید:

برای سایر برندهای جاروبرقی و مکنده صنعتی بصورت تماس تلفنی و یا از طریق فرم درخواست تعمیرات جاروبرقی در زیر اقدام نمایید.

جهت درخواست تعمیرکار مختصص برای تعمیرات انواع جاروبرقی در محل فرم زیر را تکمیل کرده و ارسال فرمایید:

درخواست تعمیرات

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 
Vacuum-Cleaner-Repair

روبراه سرویس ارزان و باتجربه!

با تجربه و متخصص

روبراه سرویس دارای برترین متخصصان سرویس‌کار محترم برای ارسال به شهرستان‌های سراسر ایران و تهران است. تجربه ما هدف نهایی شما برای تعمیر دستگاه‌هایتان در منزل است.

 

ارزان ترین قیمت

مهم‌ترین ویژگی روبراه سرویس ارزان بودن قطعات فنی و لوازم یدکی برای تعمیرات لوازم خانگی به علت تامین‌کنندگی ما و خرید مستقیم از کارخانه خارجی است.

 

گارانتی

گارانتی خدمات

خدمات پس از فروش ما زبانزد خاص و عام است و هیچوقت شما را تنها نمی‌گذاریم. ما ضمانت تعمیرات خود را در عمل نشان می‌دهیم. پس از انجام تعمیرات نیز با شما می‌مانیم.

 

 home-repair  

تعمیر بجای خرید جدید

تکنسین‌های ما آموزش دیده‌اند که ابتدا بصورت رایگان و تلفنی مشکل شما را رفع کنند و اگر نشد، حضورا در محل ابتدا سعی در تعمیر وسایل فنی قطعه بخضوض می‌کنند و در مرحله بعد به تعویض آن قطعه خاص با ارزان‌ترین قیمت مبادرت می‌کنند.

 

سرعت در خدمات

هر کسی به ما تلفن بزند یا از طریق تکمیل فرم درخواست تعمیرات آنرا ارسال کند همکاران ما در پایگاه در اسرع وقت تکنسین متخصص را از نزدیک‌ترین محله به سمت وی رهسپار می‌سازند.

roberah-service-روبراه-سرویس-تعمیر-لوازم-خانگی ٤٤٢١٩٦١٩-٠٢١

مراحل کار تعمیرات لوازم خانگی

سوالات متداول :

خدمات سرویس و تعمیر جاروبرقی:

 
چیزی که پس از انجام تعمیرات، روبراه سرویس روی آن تاکید دارد خدمات پس از فروش ( After Sales Services/AAS) است. کلکتور ،استاتور ،استاتور (قسمت ساکن)، کلکتور (کموتاتور) و جاروبکها (زغال ها) قسمت های الکترونیکی اصلی جاروبرقی‌ها را تشکیل می دهند. قسمت های مکانیکی جاروبرقی نیز، سیم جمع کن، مخزن زباله و فیلتر قسمت های مکانیکی هستند که ما همگی آنها را می‌شناسیم و تعمیر آنها را انجام می‌دهیم. روبووک ، روبات جاروی هوشمند خانگی است که بصورت اتوماتیک کف زمین را تمیز می‌کند و در خانه می‌چرخد. از انواع این ربات های مکنده و تمیزکننده به موارد زیر اشاره می‌گردد.

D SERIES ECOVACS DEEBOT
DM Series from ECOVACS ROBOTICS
Roomba and Roomba Discovery from iRobot
Trilobite from Electrolux
NaviBot from Samsung
Orazio from Zucchetti
RoboCleaner from Kärcher
FloorBot and Ivac from Floorbotics
Mamirobot Voice and Sevian
and from Korean company MamiRobot
Xiaomi-Mi-Robot-Vacuum-all-parts
Xiaomi-Mi-Robot-Vacuum-all-parts
توسط
تومان