هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تعمیر مایکروفر اسنوا در تهران

Rate this page

 تلفن نمایندگی تعمیر مایکروفر اسنوا در محل :

جهت درخواست تعمیرکار متخصص برای تعمیر مایکروفر اسنوا در تهران، فرم زیر را پر کنید و ارسال فرمایید:

درخواست تعمیرات

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

چنانچه به تازگی اقدام به خریداری مایکروفر اسنوا نموده اید بهتر است با نمایندگی تعمیرات اسنوا در تهران در تماس باشید. اگر در زمان کار با مایکروفر اسنوا دچار مشکل شدید لازم است سریعا به منظور دریافت خدمات تخصصی تعمیر مایکروفر اسنوا در تهران و در محل خود با معتبر ترین مرکز تعمیرات اسنوا در تهران تماس نمایید.

تعمیر مایکروفر اسنوا

تعمیر مایکروفر اسنوا در تهران

روبراه سرویس نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسنوا در تهران است که پس از ثبت درخواست تعمیرات با پر کردن فرم فوق و یا تماس با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ مجرب ترین تعمیرکاران در سریع ترین زمان در محل شما حاضر شده و اقدام به خدمت رسانی می نمایند.

تعمیر ماشین لباسشویی

نماد اینماد روبراه سرویس

 

آشنایی با مشکلات رایج مایکروفر اسنوا

علت اجرا نشدن برنامه پخت در مایکروفر اسنوا چیست؟
اگر مایکروفر اسنوا قادر به اجرای برنامه پخت نیست لازم است پیش از هرکاری بررسی کنید که درب دستگاه باز نمانده باشد. سپس بررسی نمایید که قفل کودک مایکروفر شما فعال نشده باشد. در نهایت اگر مشکل دستگاه شما رفع نشد می توانید به منظور دریافت خدمات تعمیر مایکروفر اسنوا با روبراه سرویس در تماس باشید.

علت گرم نشدن غذا در مایکروفر اسنوا چیست؟
در صورت گرم نشدن غذا در مایکروفر اسنوا لازم است پیش از هرکاری اقدام به بررسی مگنترون مایکروفر نمایید. سپس بررسی نمایید که دیود مایکروفر شما معیوب نشده باشد. در نهایت نیز لازم است اقدام به بررسی خازن مایکروفر کنید و در صورت نیاز به تعمیر مایکروفر اسنوا با تعمیرکاران مجرب در تماس باشید.

علت روشن و خاموش شدن مایکروفر اسنوا چیست؟
در صورتی که در روشن و خاموش شدن مایکروفر شما اختلالی ایجاد شده است لازم است سریعا اقدام به عیب یابی دستگاه نمایید تا با مشکلات بیشتری مواجه نشوید. به این منظور می توانید بررسی کنید که کلید های مایکروفر شما گیر نکرده باشد.

 سپس بررسی کنید که برنامه های متعددی درون دستگاه شما باز نمانده باشد. در نهایت نیز پس از بررسی فعال نبودن تایمر اقدام به عیب یابی برد مایکروفر اسنوا نمایید و به منظور تعمیر مایکروفر اسنوا و تست قطعات با نمایندگی تعمیرات اسنوا در تهران در تماس باشید.

علت خاموش شدن ناگهانی مایکروفر اسنوا چیست؟
اگر به صورت مداوم از مایکروفر خود استفاده کنید، خاموش شدن ناگهانی آن می تواند اتفاق طبیعی باشد. در این شرایط‌ بهتر است به دستگاه خود مقداری استراحت بدهید. در صورت گرم شدن بیش از حد مایکروفر، دستگاه شما به صورت ناگهانی خاموش خواهد شد.

 بنابراین باید به زمان استاندارد استفاده از مایکروفر توجه کنید. در صورت اتصال دستگاه شما به محافظ نیز ممکن است وجود مشکل در محافط موجب خاموش شدن مایکروفر شود. اگر با بررسی موارد فوق مشکل دستگاه رفع نشد جهت تعمیر مایکروفر اسنوا با روبراه سرویس در تماس‌ باشید.

علت روشن نشدن لامپ مایکروفر اسنوا چیست؟
یکی از مشکلات رایج در میان مصرف کنندگان که آن ها را نیازمند تعمیر مایکروفر اسنوا می سازد مرتبط با روشن نشدن چراغ مایکروفر است که می تواند به دلیل سوختن لامپ و یا معیوب شدن سیم کشی برد باشد. در این شرایط می توانید به منظور تعمیر مایکروفر اسنوا از یک مولتی متر استفاده نمایید.

علت نچرخیدن سینی داخل مایکروفر اسنوا چیست؟
اگر سینی مایکروفر اسنوا نمی چرخد لازم است بررسی نمایید که مسیر حرکت غلطک به وسیله شیء خارجی مسدود نشده باشد. سپس بهتر است بررسی کنید که غلطک زیر سینی شما معیوب نشده باشد. در نهایت نیز جهت تعمیر مایکروفر اسنوا اقدام به بررسی موتور گردان نمایید.

علت جرقه زدن مایکروفر اسنوا چیست؟
جرقه زدن مایکروفر اسنوا می تواند ناشی از وجود فلز خارجی درون دستگاه شما باشد. همچنین ممکن است آنتن سر لامپ مگنتران و یا لامپ مگنتران دستگاه شما معیوب شده باشد. همچنین سوراخ شدن ورق میکا نیز می تواند موجب جرقه زدن مایکروفر شود که لازم است در این شرایط اقدام به تعمیر قطعات مایکروفر اسنوا نمایید.

علت از کار افتادن پنل مایکروفر اسنوا چیست؟
در صورت از کار افتادن پنل مایکروفر اسنوا لازم است اقدام به عیب یابی و بررسی سوکت ها و اتصالات دستگاه نمایید. در صورت معیوب شدن نمایشگر مایکروفر لازم است اقدام به بررسی برد نمایید و جهت تعمیر مایکروویو اسنوا با مراکز معتبر در تهران تماس نمایید.

علت پریدن فیوز پس از روشن کردن مایکروفر اسنوا چیست؟
در صورت پریدن فیوز پس از روشن کردن مایکروفر اسنوا لازم است اقدام به بررسی خازن و دیود های ولتاژ نمایید. همچنین ممکن است مشکل دستگاه شما ناشی از لامپ مگنتران باشد. بنابراین جهت تعمیر مایکروویو اسنوا و تعویض لامپ مگنتران با روبراه سرویس در تماس باشید.

 

عیب یابی مایکروفر اسنوا نحوه رفع مشکلات متداول آن ها

 
 
 

مراحل کار تعمیرات لوازم خانگی

 

سوالات متداول و رایج

نحوه ثبت درخواست تعمیر مایکروفر اسنوا در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

اگر در زمان کار با مایکروفر اسنوا دچار مشکل شدید می توانید به منظور دریافت خدمات تعمیر مایکروفر اسنوا در محل خود فرم تعمیرات را پر کرده و یا با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید تا تعمیرکاران مجرب در سریع ترین زمان در محل شما حاضر شوند.

مزایای دریافت خدمات تعمیر مایکروفر اسنوا در روبراه سرویس چیست؟

اگر مایکروفر اسنوا و یا سایر‌ لوازم خانگی و برقی برند اسنوا دچار مشکل شود، می توانید سریعا با روبراه سرویس تماس نمایید. تعمیرکاران روبراه سرویس در سریع ترین زمان در محل شما حاضر شده و اقدام به تعمیر لوازم خانگی در محل شما می نمایند. کلیه خدمات تعمیر مایکروفر اسنوا با استفاده از با کیفیت ترین قطعات و با برخورداری از ۶ ماه خدمات پس از تعمیر انجام می گیرد.

هزینه تعمیر مایکروفر اسنوادر روبراه سرویس چقدر است؟

میزان هزینه تعمیر مایکروفر اسنوا در روبراه سرویس بر اساس میزان خرابی متغیر است. تکنسین های روبراه سرویس تا جای ممکن اقدام به تعویض قطعات نمی کنند و اولویت تعمیر دستگاه شما با کمترین هزینه است. کلیه هزینه تعمیر مایکروفر اسنوا بر اساس نرخ مصوب دولتی است.

چرا باید به سرویس مایکروفر اسنوا توجه کرد؟

به دلیل اهمیت مایکروفر اسنوا در فرایند آشپزی می توانید جهت پیشگیری از نیاز به تعمیر دستگاه و افت کارایی مایکروفر، سرویس و عیب‌یابی اتصالات، قطعات و سلامت فنی قطعات مکانیکی را به روبراه سرویس بسپارید تا به این شکل تا مدت ها نیاز به تعمیر مایکروفر اسنوا نداشته باشید.

 

خدمات تعمیرات اسنوا:

 
چیزی که پس از انجام تعمیرات، روبراه سرویس روی آن تاکید دارد خدمات پس از فروش ( After Sales Services/AAS) است. اسنوا برند با سابقه ایرانی با هزاران زیرمجموعه و تخصص چند ده ساله در لوازم خانگی بهترین کیفیت را ارائه می دهد و تعمیرات آن در ایران بر عهده ماست.
 
تعمیر لوازم خانگی اسنوا در تهران

تعمیر لوازم خانگی اسنوا در تهران زیر نظر مجرب ترین تعمیرکاران

 

 

 home-repair  

تعمیر بجای خرید جدید

تکنسین‌های ما آموزش دیده‌اند که ابتدا بصورت رایگان و تلفنی مشکل شما را رفع کنند و اگر نشد، حضورا در محل ابتدا سعی در تعمیر وسایل فنی قطعه بخصوص می‌کنند و در مرحله بعد به تعویض آن قطعه خاص با ارزان‌ترین قیمت مبادرت می‌کنند.

 

سرعت در خدمات

هر کسی به ما تلفن بزند یا از طریق تکمیل فرم درخواست تعمیرات آنرا ارسال کند همکاران ما در پایگاه در اسرع وقت تکنسین متخصص را از نزدیک‌ترین محله به سمت وی رهسپار می‌سازند.

با تجربه و متخصص

روبراه سرویس دارای برترین متخصصان سرویس‌کار محترم برای ارسال به شهرستان‌های سراسر ایران و تهران است. تجربه ما هدف نهایی شما برای تعمیر دستگاه‌هایتان در منزل است.

 

ارزان ترین قیمت

مهم‌ترین ویژگی روبراه سرویس ارزان بودن قطعات فنی و لوازم یدکی برای تعمیرات لوازم خانگی به علت تامین‌کنندگی ما و خرید مستقیم از کارخانه خارجی است.

 

گارانتی

گارانتی خدمات

خدمات پس از فروش ما زبانزد خاص و عام است و هیچوقت شما را تنها نمی‌گذاریم. ما ضمانت تعمیرات خود را در عمل نشان می‌دهیم. پس از انجام تعمیرات نیز با شما می‌مانیم.

پر فروش ترین قطعات جانبی مایکروفر

فر و مایکروویو

پنل شيشه ای فر بوش

۳,۲۵۰,۰۰۰ تومان

برد پنل فر بوش

پنل فر بوش با کد فنی ۱۱۰۰۹۵۵۸

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان

پنل فر بوش

پنل فر بوش با کد فنی ۱۱۰۲۷۴۰۵

۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان

ریل سینی مایکروفر بوش

ریل سینی ماکروفر بوش با کد فنی ۱۲۰۲۱۸۰۰

۳۰۰,۰۰۰ تومان

بدنه فر بوش با کد فنی ۰۰۶۸۰۹۷۶

۹۰۰,۰۰۰ تومان

بدنه فر بوش

بدنه فر بوش با کد فنی ۰۰۷۷۳۸۳۱

۹۰۰,۰۰۰ تومان

فیوز حرارتی فر بوش

فیوز حرارتی فر بوش با کد فنی ۱۰۰۰۶۵۳۴

۳۰۰,۰۰۰ تومان

سلکتور فر بوش

سلکتور فر بوش با کد فنی ۱۰۰۰۴۳۹۶

۹۵۰,۰۰۰ تومان

رابط ولوم فر بوش

رابط ولوم فر بوش با کد فنی ۱۰۰۲۰۸۶۴

۴۰۰,۰۰۰ تومان

ولوم فر بوش

ولوم فر بوش با کد فنی ۱۰۰۰۴۳۲۲

۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

پروانه فن کانوکشن فر بوش با کد فنی ۰۰۷۵۲۲۵۵

۴۰۰,۰۰۰ تومان

فن کانوکشن فر بوش

فن کانوکشن فر بوش با کد فنی ۰۰۶۴۱۸۵۴

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان

لاستیک ضربه گیر درب فر بوش

لاستیک ضربه گیر درب فر بوش با کد فنی ۰۰۴۲۷۹۱۹

۳۵۰,۰۰۰ تومان

لاستیک دور درب فر بوش

لاستیک دور درب فر بوش با کد فنی ۰۰۶۲۶۱۶۸

۷۰۰,۰۰۰ تومان

رابط نصب پیچ فر بوش

رابط نصب پیچ فر بوش با کد فنی ۰۰۰۶۸۴۹۲

۲۲۰,۰۰۰ تومان

صفحه روی المنت کانوکشن فر بوش

صفحه روی المنت کانوکشن فر بوش با کد فنی ۱۱۰۲۵۱۲۶

۴۵۰,۰۰۰ تومان

المنت بالای فر بوش

المنت بالای فر بوش با کد فنی ۰۰۷۷۳۵۳۹

۴,۱۰۰,۰۰۰ تومان

المنت کانوکشن فر بوش

المنت کانوکشن فر بوش با کد فنی ۰۰۷۹۱۵۷۹

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

سینی فر بوش

سینی فر بوش با کد فنی ۰۰۷۴۲۵۸۶

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

لامپ فر بوش

لامپ فر بوش با کد فنی ۱۲۰۱۸۹۵۶

۵۵۰,۰۰۰ تومان