هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تعمیر هود اسنوا در تهران

Rate this page

 تلفن نمایندگی تعمیرهود اسنوا در محل :

جهت درخواست تعمیرکار متخصص برای تعمیر هود اسنوا در تهران، فرم زیر را پر کنید و ارسال فرمایید:

درخواست تعمیرات

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

یکی از با کیفیت ترین برند های ایرانی، برند اسنوا می باشد. در صورتی که در زمان کار با هود اسنوا دچار مشکل شدید و نیاز به دریافت خدمات تعمیر هود اسنوا دارید می توانید با شماره قید شده بر روی ضمانت نامه خود تماس نمایید. اگر مدت زمان گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده نیز می توانید از خدمات تعمیر هود اسنوا در روبراه سرویس بهره مند شوید.

تعمیر هود اسنوا در تهران

تعمیر هود اسنوا در تهران زیر نظر مجرب ترین تعمیرکاران

به منظور دریافت خدمات تخصصی نصب، سرویس و تعمیر هود اسنوا در تهران تنها کافی است فرم فوق را پر کنید و یا با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید تا مجرب ترین تعمیرکاران در سریع ترین زمان در محل شما حاضر شده و اقدام به ارائه خدمات نمایند.

تعمیر ماشین لباسشویی

نماد اینماد روبراه سرویس

 

نحوه ثبت درخواست تعمیر هود اسنوا در روبراه سرویس به چه صورتی است؟
جهت ثبت درخواست تعمیر هود اسنوا در تهران، تنها کافی است با نزدیک ترین شعبه روبراه سرویس تماس نمایید و یا فرم فوق با پر کنید. پس از ثبت درخواست تعمیر هود اسنوا پشتیبانان روبراه سرویس در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می نمایند و سپس تعمیرکار در محل شما اعزام می شود. 

پس از عیب‌یابی، هزینه به اطلاع مشتری رسانده شده و سپس تعمیرکاران مجرب روبراه سرویس پس از دریافت رضایت مشتری اقدام به تعمیر هود اسنوا می نمایند. پس از اتمام خدمات تعمیر هود اسنوا نیز فاکتوری معتبر به همراه شش ماه خدمات پس از تعمیر به مشتری تقدیم می گردد.

نمایندگی تعمیر هود اسنوا در تهران از چه خدماتی تشکیل شده است؟
در صورت دریافت خدمات تعمیر هود اسنوا در روبراه سرویس دیگر نیازی به صرف هزینه حمل و نقل جهت انتقال دستگاه به تعمیرگاه نخواهید داشت. علاوه بر آن کلیه خدمات تعمیر هود اسنوا زیر نظر خودتان در محل انجام می گیرد. در این شرایط دیگر نگران وارد شدن آسیب به دستگاه تان در زمان حمل نخواهید بود.

اصلی ترین ویژگی های تعمیرکار مجاز جهت تعمیر هود اسنوا چیست؟
تعمیرکاران مجاز و قابل اعتماد در زمینه تعمیر هود اسنوا از برخی ویژگی ها برخوردارند که شامل حضور سریع در محل شما، برخورداری از دانش و تجربه کافی و رعایت نکات بهداشتی و ایمنی در زمان تعمیر هود اسنوا می باشد.

رایج ترین مشکلات هود اسنوا چیست؟
نمایندگی روبراه سرویس اقدام به ارائه آموزش تعمیر هود اسنوا در محل خود می نماید. به این صورت شما از رایج ترین مشکلات و نحوه تعمیر دستگاه در محل خود آگاهی خواهید یافت.

علت یکسره کار کردن هود اسنوا چیست؟
اگر در زمان معیوب شدن دکمه روشن و خاموش دستگاه شما با کار یکسره هود مواجه می شوید لازم است جهت تعمیر هود اسنوا با نمایندگی های مجاز در تهران تماس نمایید. در این زمان ممکن است سیم پیچی های هود شما معیوب شده باشد که لازم است جهت رفع این مشکل از افراد مجرب کمک بخواهید. همچنین معیوب شدن فن هود نیز می تواند موجب یکسره شدن دستگاه شود و لازم است در این شرایط با نمایندگی تعمیرات اسنوا در تهران تماس نمایید.

علت کاهش مکش هود اسنوا چیست؟
اگر با کاهش مکش هود اسنوا مواجه شدید لازم است بدانید که ممکن است پروانه هود شما کثیف شده باشد. بنابراین باید به سرویس دوره ای هود اسنوا توجه کنید. همچنین ممکن است به دلیل استفاده طولانی و مداوم موتور دستگاه دچار فرسودگی شده باشد و در این شرایط لازم است جهت عیب یابی و تعویض موتور هود با تعمیرکاران مجرب در تماس باشید.

گاهی اوقات نیز کاهش مکش هود اسنوا می تواند ناشی از تنظیم دستگاه در دور کم باشد که در این شرایط لازم است اقدام به تنظیم هود در درجه بالا جهت تعمیر هود اسنوا نمایید.

علت روشن نشدن چراغ های هود اسنوا چیست؟
یکی از مشکلات ناخوشایند کاربران در زمان کار با هود اسنوا می تواند روشن نشدن چراغ های هود باشد که موجب بروز مشکل در زمان آشپزی می گردد. در این شرایط ممکن است دکمه روشن و خاموش چراغ دستگاه شما معیوب شده باشد. 

گاهی اوقات نیز بروز این مشکل می تواند ناشی از معیوب شدن سیم پیچی دستگاه باشد که لازم است در این شرایط با مراکز مجاز تعمیرات اسنوا در تماس باشید. همچنین اگر این مشکل ناشی از سوختن چراغ های هود باشد لازم است اقدام به تعویض قطعات هود نمایید.

علت صدای زیاد هود اسنوا در حین کار چیست؟
اگر با صدای زیاد هود اسنوا در زمان کار مواجه شده اید لازم است بررسی کنید که در مسیر دستگاه شما جسم خارجی گیر نکرده باشد. همچنین در صورت شل شدن و یا خارج شدن قطعات هود از جای خود با خارج شدن صدای زیاد دستگاه مواجه می شوید. بنابراین لازم است به منظور عیب‌ یابی تخصصی و تعمیر هود اسنوا در محل با نمایندگی های مجاز در تهران تماس نمایید.

 

سؤالات متداول کاربران در زمینه تعمیر هود اسنوا در تهران

 
 
 

مراحل کار تعمیرات لوازم خانگی

 

سوالات متداول و رایج

نحوه ثبت درخواست تعمیر هود اسنوا در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

اگر در زمان کار با هود اسنوا دچار مشکل شدید می توانید به منظور دریافت خدمات تعمیر هود اسنوا در محل خود فرم تعمیرات را پر کرده و یا با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید تا تعمیرکاران مجرب در سریع ترین زمان در محل شما حاضر شوند.

مزایای دریافت خدمات تعمیر هود اسنوا در روبراه سرویس چیست؟

اگر هود اسنوا و یا سایر‌ لوازم خانگی و برقی برند اسنوا دچار مشکل شود، می توانید سریعا با روبراه سرویس تماس نمایید. تعمیرکاران روبراه سرویس در سریع ترین زمان در محل شما حاضر شده و اقدام به تعمیر لوازم خانگی در محل شما می نمایند. کلیه خدمات تعمیر هود اسنوا با استفاده از با کیفیت ترین قطعات و با برخورداری از ۶ ماه خدمات پس از تعمیر انجام می گیرد.

هزینه تعمیر هود اسنوادر روبراه سرویس چقدر است؟

میزان هزینه تعمیر هود اسنوا در روبراه سرویس بر اساس میزان خرابی متغیر است. تکنسین های روبراه سرویس تا جای ممکن اقدام به تعویض قطعات نمی کنند و اولویت تعمیر دستگاه شما با کمترین هزینه است. کلیه هزینه تعمیر هود اسنوا بر اساس نرخ مصوب دولتی است.

چرا باید به سرویس هود اسنوا توجه کرد؟

به دلیل اهمیت هود اسنوا در لوازم خانگی، می توانید جهت پیشگیری از نیاز به تعمیر دستگاه و افت کارایی هود، سرویس و عیب‌یابی اتصالات، قطعات و سلامت فنی قطعات مکانیکی را به روبراه سرویس بسپارید تا به این شکل تا مدت ها نیاز به تعمیر هود اسنوا نداشته باشید.

 

خدمات تعمیرات اسنوا:

 
چیزی که پس از انجام تعمیرات، روبراه سرویس روی آن تاکید دارد خدمات پس از فروش ( After Sales Services/AAS) است. اسنوا برند با سابقه ایرانی با هزاران زیرمجموعه و تخصص چند ده ساله در لوازم خانگی بهترین کیفیت را ارائه می دهد و تعمیرات آن در ایران بر عهده ماست.
 
تعمیر لوازم خانگی اسنوا در تهران

تعمیر لوازم خانگی اسنوا در تهران زیر نظر مجرب ترین تعمیرکاران

 

 

 home-repair  

تعمیر بجای خرید جدید

تکنسین‌های ما آموزش دیده‌اند که ابتدا بصورت رایگان و تلفنی مشکل شما را رفع کنند و اگر نشد، حضورا در محل ابتدا سعی در تعمیر وسایل فنی قطعه بخصوص می‌کنند و در مرحله بعد به تعویض آن قطعه خاص با ارزان‌ترین قیمت مبادرت می‌کنند.

 

سرعت در خدمات

هر کسی به ما تلفن بزند یا از طریق تکمیل فرم درخواست تعمیرات آنرا ارسال کند همکاران ما در پایگاه در اسرع وقت تکنسین متخصص را از نزدیک‌ترین محله به سمت وی رهسپار می‌سازند.

با تجربه و متخصص

روبراه سرویس دارای برترین متخصصان سرویس‌کار محترم برای ارسال به شهرستان‌های سراسر ایران و تهران است. تجربه ما هدف نهایی شما برای تعمیر دستگاه‌هایتان در منزل است.

 

ارزان ترین قیمت

مهم‌ترین ویژگی روبراه سرویس ارزان بودن قطعات فنی و لوازم یدکی برای تعمیرات لوازم خانگی به علت تامین‌کنندگی ما و خرید مستقیم از کارخانه خارجی است.

 

گارانتی

گارانتی خدمات

خدمات پس از فروش ما زبانزد خاص و عام است و هیچوقت شما را تنها نمی‌گذاریم. ما ضمانت تعمیرات خود را در عمل نشان می‌دهیم. پس از انجام تعمیرات نیز با شما می‌مانیم.

فروش-انواع-قطعات-لوازم-خانگی

نصب کلیه لوازم خانگی به صورت تخصصی در تهران

پر فروش ترین قطعات جانبی هود

هود و کشو گرمکن

موتور هود بوش

موتور هود بوش با کد فنی ۰۰۷۴۳۱۳۰

۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

لامپ هود بوش

لامپ هود بوش با کد فنی ۰۰۴۲۴۹۸۶

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان

فیلتر کربنی هود بوش

فیلتر کربنی هود بوش با کد فنی ۱۱۰۴۹۷۰۱

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

کوپل کشو گرم کن بوش

کوپل کشو گرمکن بوش با کد فنی ۱۰۰۰۲۴۲۹

۸۵۰,۰۰۰ تومان

برد هود بوش

برد هود بوش با کد فنی ۰۰۷۵۱۵۷۳

۰ تومان

برد هود بوش

برد هود بوش با کد فنی ۱۱۰۰۴۹۹۸

۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت و خرید کلید لامپ هود

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان

المنت کشو گرم کن بوش با کد : ۰۰۷۷۲۱۴۴

تماس بگیرید

شیشه درب کشو گرم کن بوش با کد ۰۰۷۷۲۱۵۸

۴,۰۴۶,۰۰۰ تومان

قفل کشو گرمکن بوش مدل ۱۲۰۰۵۶۰۵

۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

رابط کشو ،کشو گرم کن بوش با کد:۰۰۶۱۲۲۱۸

۶۷۹,۰۰۰ تومان

کابل برق کشو گرمکن

۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان

ولوم کشو گرم کن بوش با کد ۰۰۶۳۳۹۲۱

۳۷۹,۰۰۰ تومان

فن کشو گرم کن بوش با کد ۰۰۶۸۶۶۸۴

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

شیشه درب کشو گرمکن

۶,۷۵۰,۰۰۰ تومان

برد نمایشگر هود بوش با کد ۱۲۰۱۱۰۰۹

۱,۹۹۱,۰۰۰ تومان

برد اصلی هود بوش با کد ۱۱۰۱۲۴۶۶

۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان

فیلتر هود بوش با کد ۱۱۰۲۲۴۷۲

۴۳۴,۰۰۰ تومان

موتور هود بوش با کد ۱۱۰۱۲۱۴۷

۲,۹۴۷,۰۰۰ تومان

کابل برق ظرفشویی بوش

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان