هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس

Rate this page

تلفن نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در محل :

جهت درخواست تعمیرکار متخصص برای تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در تهران، فرم زیر را پر کنید و ارسال فرمایید: 

درخواست تعمیرات

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ماشین ظرفشویی یکی از کاربردی ترین لوازم برقی علی الخصوص برای افراد خانه دار است که به شما امکان می دهد تا حجم زیادی ظرف را در کمترین زمان ممکن شسته و خشک کنید. نحوه استفاده از ماشین ظرفشویی بر روی عملکرد دستگاه شما تاثیر گذار است که یکی از مهم ترین موارد سرویس منظم دستگاه است.

تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس

تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس

بنابراین بهتر است در زمان کار با ماشین ظرفشویی به جرم گیری و سرویس مرتب آن توجه کنید و اگر در زمان کار با ماشین ظرفشویی جی پلاس با مشکل مواجه شده اید سریعا به منظور عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید و یا فرم فوق را پر کنید تا مجرب ترین تعمیرکاران در سریع ترین زمان در محل شما حاضر شده و اقدام به ارائه خدمات نمایند.

تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر اسپرسوساز
تعمیر یخچال فریزر
تعمیر جاروبرقی
تعمیر ماشین ظرفشویی

نماد اینماد روبراه سرویس

 

تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در روبراه سرویس از چه خدماتی تشکیل شده است؟
تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس کار فنی و تخصصی است و تعمیر این دستگاه نیز نیاز به دانش فنی و تخصصی دارد و سرویس کار مجرب نیز باید آشنایی کامل با با تمامی قطعات جانبی ماشین ظرفشویی جی پلاس داشته باشد تا به این صورت بتواند سریع و دقیق اقدام به عیب یابی دستگاه شما نماید. 

به دلیل افزایش قیمت لوازم خانگی برند جی پلاس علی الخصوص ماشین ظرفشویی جی پلاس و قطعات جانبی دستگاه، تعمیرکاران روبراه سرویس به منظور کسب رضایت مشتری تا حد امکان اقدام به عیب یابی تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی شما می نمایند و در صورت نیاز به تعویض این قطعات نیز از اورجینال ترین قطعات جانبی جی پلاس استفاده می کنند تا به این صورت پس از اتمام تعمیر، تا مدت ها با دستگاه دچار مشکل نشوید و عملکرد و طول عمر ماشین ظرفشویی جی پلاس افزایش یابد.

شناسایی نزدیک ترین تعمیرگاه ماشین ظرفشویی جی پلاس
در صورتی که به تازگی به محل جدیدی برای سکونت نقل مکان کرده اید تنها می توانید با پرس و جو از هم محلی های خود اقدام به شناسایی معتبر ترین نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس در محدوده خود کنید.
روبراه سرویس نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس در کلیه نقاط تهران و با برخورداری از مجرب ترین سرویس کاران می باشد. پس از یافتن مجموعه خوب و حرفه ای لازم است از کیفیت خدمات و رضایت مشتریان در خصوص سرویس، نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس آگاهی یابید.
روبراه سرویس با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه تعمیر و سرویس تخصصی ماشین ظرفشویی جی پلاس به مرکز معتبر تعمیرات ‌تبدیل شده است و با شعار رضایت مشتریان آینده ماست اقدام به ارائه کلیه خدمات با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت در محل شما می نماید.

مهارت تعمیرکاران روبراه سرویس در زمینه تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی جی پلاس
پس از یافتن تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی جی پلاس در نزدیکی محل سکونت خود، لازم است بررسی کنید که این مجموعه از خدمات حرفه ای تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس برخوردار است؟ آیا این مجموعه دارای تعمیرکاران مجرب برای تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی جی پلاس است؟
آیا به منظور تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در محل شما از قطعات فابریک و اورجینال دستگاه استفاده می نمایند؟ در صورتی برخورداری مجموعه مورد نظر شما از این خدمات در هزینه و زمان شما به شکل قابل توجهی صرفه جویی می شود.
پس از یافتن نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در محل، دیگر نیازی به صرف هزینه زیاد جهت حمل و نقل و ایاب ذهاب نخواهید داشت. روبراه سرویس نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس در تهران است که در سریع ترین زمان ممکن تمامی مدل های ماشین ظرفشویی جی پلاس با جدید ترین امکانات را در محل شما عیب یابی و تعمیر نمایید.

برخورداری از مجوز فعالیت به عنوان نمایندگی تعمیر جی پلاس
یکی دیگر از مهم ترین فاکتور ها به منظور انتخاب نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس در تهران بررسی سابقه تعمیرگاه است. علاوه بر آن نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس لازم است برخوردار از افراد مجرب ، آموزش دیده و ماهر باشد و همچنین پیش از استخدام بررسی کند که این افراد از سلامت روان برخوردار بوده و دارای هیچ گونه سابقه کیفری نباشند.
تعمیرکاران مجرب برای تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس پس از عیب یابی دستگاه، سریعا متوجه مشکل می شوند و می توانند با تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض آن قطعه مشکل ماشین ظرفشویی جی پلاس را حل کنند. اگر تعمیرکار ماشین ظرفشویی جی پلاس از دانش و مهارت کافی در زمینه تعمیرات برخوردار نباشد به دستگاه شما آسیب های جبران ناپذیری وارد می کند.
تعمیرکاران روبراه سرویس پس از اعزام به محل شما، با کوچک ترین نگاه به دستگاه از مشکل دستگاه آگاهی می یابند و به اطلاع شما می رسانند که تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس به صرفه است و یا بهتر است اقدام به خریداری ماشین ظرفشویی جدید نمایید. به صورت کلی برخی از مشکلات ماشین ظرفشویی های جی پلاس رایج اند که در ادامه به بررسی علت بروز این مشکلات خواهیم پرداخت.

برند‌‌ ها

جهت ثبت درخواست نصب، سرویس و تعمیر ظرفشویی در انواع برند ها در شهر تهران به لینک های زیر مراجعه کنید

قبلی
بعدی

آموزش عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در محل زیر نظر مرکز روبراه سرویس

بهتر است در زمان کار با ماشین ظرفشویی با مشکلات رایج دستگاه و نحوه رفع و تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در محل خود آگاهی یابید تا به این صورت بتوانید در سریع ترین زمان ممکن مشکل دستگاه خود را در محل حل کنید و یا با نمایندگی تعمیرات جی پلاس تماس نمایید. رایج ترین مشکلات ماشین ظرفشویی جی پلاس به شرح زیر است:

علت خارج شدن صدای زیاد از ماشین ظرفشویی جی پلاس در حین کار چیست؟
یکی از مشکلات رایج کاربران در زمان کار با با ماشین های ظرفشویی جی پلاس صدای بیش از حد دستگاه در زمان کار می باشد که در ادامه به بررسی عوامل خارج شدن صدای زیاد ماشین ظرفشویی جی پلاس و نحوه رفع آن میپردازیم:
گاهی ممکن است ظرفشویی شما به خوبی تراز نشده باشد و در حین کار با خارج شدن صدای زیاد مواجه می شوید و به منظور رفع این مشکل بهتر است اقدام به تنظیم مجدد دستگاه نمایید. گاهی اوقات نیز خارج شدن صدای زیاد از دستگاه می تواند ناشی از چیدمان نامناسب ظروف در ماشین ظرفشویی باشد که به منظور رفع این مشکل در این وضعیت بهتر است به چیدمان ظروف خود درون دستگاه توجه نمایید.

معیوب شدن بازوهای اسپری آبپاس دستگاه نیز ممکن است موجب خارج شدن صدای زیاد در این دستگاه باشد که به منظور رفع این مشکل بهتر است از یک تعمیرکار مجرب در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس کمک بگیرید.

چرا ظروف در ماشین ظرفشویی بوش خشک نمی شود؟
یکی رایج ترین مشکلات کاربران در زمان کار با ماشین های ظرفشویی خشک نشدن ظروف درون این دستگاه است که در ادامه به بررسی رایج ترین عوامل خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی جی پلاس میپردازیم:
در صورت وجود مشکل در پمپ مخزن تخلیه دستگاه با مشکل خشک نشدن ظروف پس از شست و شو درون دستگاه مواجه می شویم که جهت رفع این مشکل لازم است با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس در تماس باشید.
گاهی اوقات ممکن است مواد غذایی در این مسیر گیر کرده باشد و دچار انسداد باشد که به منظور رفع این مشکل نیز بهتر است باید با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس تماس نمایید. در این شرایط ممکن است اقدام به انتخاب تنظیمات خشک کن از منوی برنامه دستگاه خود نکرده باشید.

چرا ماشین ظرفشویی جی پلاس روشن نمی شود؟
یکی از مسائلی که موجب نگرانی کاربران در زمان کار با این دستگاه میگردد روشن نشدن ماشین ظرفشویی است که در ادامه به بررسی اصلی ترین عوامل روشن نشدن ماشین ظرفشویی جی پلاس خواهیم پرداخت:
گاهی اوقات ممکن است این مشکل ناشی از نیم سوز شدن موتور باشد که به منظور بررسی این قطعه لازم است از یک تعمیرکار مجرب در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس کمک بخواهید. گاهی نیز پریزی که دستگاه خود را به آن متصل کرده اید معیوب شده و یا مشکل برقی دارد که به منظور رفع مشکل در این شرایط لازم است دستگاه خود را به یک پریز دیگر وصل نمایید.
علاوه بر آن اگر در ساعات اوج مصرف برق اقدام به استفاده از دستگاه نمایید ممکن است به دلیل نوسانات برقی دستگاه شما روشن نشود که لازم است اقدام به روشن کردن ماشین ظرفشویی در زمان دیگری کنید.
علت عدم آبگیری ماشین ظرفشویی جی پلاس چیست؟
عدم آبگیری ماشین های ظرفشویی نشانه عدم شروع کار دستگاه است که در ادامه به منظور رفع این مشکل به بررسی اصلی ترین عوامل عدم آبگیری ماشین ظرفشویی جی پلاس و نحوه تعمیر آن خواهیم پرداخت:
ممکن است اتصالات شیر ورودی به دستگاه شما معیوب شده باشد که در این شرایط لازم است اقدام به تعمیر شیر آب دستگاه خود نمایید. علاوه بر آن ممکن است بازوهای اسپری کننده آب درون ظرفشویی شما دچار انسداد و یا شکستگی شده باشد که به منظور تعمیر آنها لازم است با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس تماس نمایید.
اگر جسم خارجی و یا تکه ای مواد غذایی در مسیر لوله های دستگاه شما گیر کرده باشد نیز با مشکل عدم آبگیری دستگاه خود مواجه خواهید بود که به منظور این مشکل نیز لازم است با مرکز تعمیران ماشین ظرفشویی جی پلاس تماس نمایید.

چرا ماشین ظرفشویی جی پلاس دچار نشت آب شده است؟
نشت آب از ماشین های ظرفشویی یکی از مشکلاتی است که اگر به موقع برطرف نشود موجب زنگ زدگی در بدنه ماشین ظرفشویی می گردد به همین سبب در ادامه به بررسی اصلی ترین عوانل نشت آب از ماشین ظرفشویی جی پلاس خواهیم پرداخت:
گاهی اوقات در بخشی از شیرآب ورودی متصل به ظرفشویی شما شکستگی ایجاد شده که در این شرایط شاهد نشت آب از ظرفشویی خواهید بود و لازم است به منظور رفع این مشکل در این شرایط اقدام به بررسی شیر دستگاه نمایید.
گاهی نیز ممکن است قسمتی از شلنگ دستگاه شما دچار پارگی و یا پوسیدگی شده باشد که در این شرایط لازم است اقدام به تعویض شلنگ نمایید. وجود گرفتگی در چاه فاضلاب محل شما نیز ممکن است موجب نشت آب در دستگاه شود که به منظور رفع این مشکل لازم است اقدام به رفع گرفتگی فاضلاب نمایید.
در صورتی عدم رفع مشکل با انجام مراحل فوق بهتر است با نمایندگی معتبر در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در تهران تماس حاصل نمایید.

 

سؤالات متداول کاربران در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در تهران

 
 
 

مراحل کار تعمیرات لوازم خانگی

 

سوالات متداول و رایج

نحوه ثبت تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

جهت ثبت تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در روبراه سرویس تنها کافی است با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید و یا فرم فوق را پر کنید تا در‌ ۲۴ ساعت شبانه روز پشتیبان روبراه سرویس با شما تماس گرفته و پس از مشاوره رایگان و ثبت تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس ، تعمیرکار را در سریع ترین زمان به محل شما اعزام نماید.

چه مدت طول می کشد تا پس از ثبت تعمیرات ماشین ظرفشویی جی پلاس، تعمیرکار روبراه سرویس در محل حاضر شود؟

پس از ثبت تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در روبراه سرویس ، در کمتر از یک ساعت تعمیرکار با شما تماس گرفته و در زمانی که برای شما مناسب است در محل شما جهت تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس حاضر می شود.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در روبراه سرویس چقدر است؟

کلیه هزینه های تعمیرات در روبراه سرویس بر اساس نرخ مصوب و تعرفه های دولتی می باشد. به این صورت با سپردن تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس به روبراه سرویس تا ۷۵ درصد در هزینه های خود صرفه جویی نموده اید. پس از پایان تعمیر نیز فاکتوری معتبر متشکل از تمامی هزینه ها تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس به شما تقدیم می گردد.

خدمات پس از تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

جهت کسب رضایت مشتری، پس از اتمام تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس ، بر اساس نوع تعمیرات به مشتری ۳ تا ۶ ماه خدمات پس از تعمیر تقدیم می گردد تا در صورت بروز مجدد مشکل تعمیرکاران روبراه سرویس اقدام به تعمیر رایگان ماشین ظرفشویی جی پلاس در محل نمایند.

استفاده از خدمات روبراه سرویس جهت تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس چه مزایایی دارد؟

روبراه سرویس نمایندگی تعمیرات جی پلاس با سال ها سابقه زیر نظر مجرب ترین تعمیرکاران شهر تهران است که جهت تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس از با کیفیت ترین قطعات استفاده می نماید.
خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی جی پلاس در محل انجام می گیرد که موجب می شود دیگر نیازی به پرداخت هزینه حمل نداشته باشید و در حین حمل به دستگاه شما آسیب وارد نشود.

آیا تعمیرگاه روبراه سرویس معتبر است؟

تعمیرگاه روبراه سرویس با بیش از سال ها سابقه و برخورداری از مجرب ترین تعمیرکاران شهر تهران و بهترین قطعات اقدام به تعمیر لوازم خانگی و آشپزخانه در شهر تهران می نماید. روبراه سرویس از تمامی مدارک اعتبار سنجی و مجوز رسمی اتحادیه برخوردار است.

در صورت عدم رضایت از تکنسین اعزامی در روبراه سرویس چه اقداماتی را می توان انجام داد؟

در صورتی که پس از تعمیر به هر دلیلی از تعمیرکار روبراه سرویس رضایت نداشتید تنها کافی است با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید تا پشتیبان روبراه سرویس اقدام به پیگیری شکایت شما نمایند

چه تضمینی جهت حفظ حریم شخصی و امنیت مشتری در حضور تکنسین روبراه سرویس وجود دارد؟

تعمیرکاران لوازم خانگی در روبراه سرویس مجرب ، متعهد و امانت دار می باشند و همچنین دارای سلامت روان و گواهی عدم سوء پیشینه برای امنیت خاطر مشتری می باشند.

نحوه تصفیه حساب پس از انجام خدمات تعمیرات در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

پس از اتمام تعمیرات، تعمیرکار به شما فاکتوری معتبر متشکل از هزینه های انجام گرفته به همراه گارانتی به شما تقدیم می نمایند و شما می توانید هزینه فاکتور را به حساب تکنسین و یا تعمیرگاه روبراه سرویس واریز کنید.

 

 

خدمات تعمیرات جی پلاس:

تعمیر لوازم خانگی جی پلاس

تعمیر لوازم خانگی جی پلاس

چیزی که پس از انجام تعمیرات، روبراه سرویس روی آن تاکید دارد خدمات پس از فروش ( After Sales Services/AAS) است. جی پلاس برندی با سابقه با هزاران زیرمجموعه و تخصص چند ده ساله در لوازم خانگی بهترین کیفیت را ارائه می دهد و تعمیرات آن در ایران بر عهده ماست.

 
 

 

 home-repair  

تعمیر بجای خرید جدید

تکنسین‌های ما آموزش دیده‌اند که ابتدا بصورت رایگان و تلفنی مشکل شما را رفع کنند و اگر نشد، حضورا در محل ابتدا سعی در تعمیر وسایل فنی قطعه بخصوص می‌کنند و در مرحله بعد به تعویض آن قطعه خاص با ارزان‌ترین قیمت مبادرت می‌کنند.

 

سرعت در خدمات

هر کسی به ما تلفن بزند یا از طریق تکمیل فرم درخواست تعمیرات آنرا ارسال کند همکاران ما در پایگاه در اسرع وقت تکنسین متخصص را از نزدیک‌ترین محله به سمت وی رهسپار می‌سازند.

با تجربه و متخصص

روبراه سرویس دارای برترین متخصصان سرویس‌کار محترم برای ارسال به شهرستان‌های سراسر ایران و تهران است. تجربه ما هدف نهایی شما برای تعمیر دستگاه‌هایتان در منزل است.

 

ارزان ترین قیمت

مهم‌ترین ویژگی روبراه سرویس ارزان بودن قطعات فنی و لوازم یدکی برای تعمیرات لوازم خانگی به علت تامین‌کنندگی ما و خرید مستقیم از کارخانه خارجی است.

 

گارانتی

گارانتی خدمات

خدمات پس از فروش ما زبانزد خاص و عام است و هیچوقت شما را تنها نمی‌گذاریم. ما ضمانت تعمیرات خود را در عمل نشان می‌دهیم. پس از انجام تعمیرات نیز با شما می‌مانیم.

 

نصب قطعات ماشین ظرفشویی پس از فروش

نصب قطعات ماشین ظرفشویی پس از فروش در روبراه سرویس

پر فروش ترین قطعات جانبی ماشین ظرفشویی

قطعات ماشین ظرفشویی

سقف سفید ظرفشویی بوش

سقف ظرفشویی بوش-سفید با کد فنی ۰۰۶۸۶۳۱۳

۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان

سینی جلو ظرفشویی بوش

سینی جلو ظرفشویی بوش-سیلور با کد فنی ۰۰۷۷۲۱۰۵

۳,۸۵۰,۰۰۰ تومان

سقف ظرفشویی بوش

سقف ظرفشویی بوش-سیلور با کد فنی ۰۰۱۴۵۳۶۹

۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان

شانه سبد ظرفشویی بوش

شانه سبد ظرفشویی بوش با کد فنی ۱۲۰۱۱۴۶۸

۰ تومان

پنل ظرفشویی زیمنس

پنل ظرفشویی زیمنس با کد فنی ۱۱۰۳۱۱۸۵

۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان

سینی بغل ظرفشویی بوش

سینی بغل ظرفشویی بوش با کد فنی ۰۰۶۸۹۱۹۱

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

سینی بغل ظرفشویی بوش

سینی بغل ظرفشویی بوش با کد فنی ۰۰۶۸۹۱۹۲

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

بدنه پشت پاخور ظرفشویی بوش

بدنه پشت پاخور ظرفشویی بوش با کد فنی ۰۰۶۶۸۰۹۶

۹۹۰,۰۰۰ تومان

پنا ظرفشویی بوش

پنل ظرفشویی بوش با کد فنی ۱۱۰۲۶۸۱۹

۰ تومان

سینی سمت راست ظرقشویی بوش

سینی سمت راست ظرفشویی بوش(سفید) با کد فنی ۰۰۶۸۷۱۰۴

۹۸۰,۰۰۰ تومان

سیم کشی ظرفشویی بوش

سیمکشی ظرفشویی بوش با کد فنی ۱۲۰۴۰۹۱۸

۶۰۰,۰۰۰ تومان

سینی سمت راست ظرفشویی بوش

سینی سمت راست ظرفشویی-سفید بوش با کد فنی ۰۰۶۸۷۱۰۳

۳,۳۸۱,۰۰۰ تومان

جاپودری ظرفشویی بوش

جاپودری ظرفشویی بوش sgs با کد فنی ۰۰۴۹۰۴۶۷

۳,۹۵۰,۰۰۰ تومان

پنل ظرفشویی بوش

پنل ظرفشویی بوش با کد فنی ۱۱۰۲۷۳۰۴

۱,۴۷۰,۰۰۰ تومان

نح درب ظرفشویی بوش

نخ درب ظرفشویی بوش با کد فنی ۰۰۶۱۱۳۷۰

۳۰۰,۰۰۰ تومان

سینی جلو ظرفشویی بوش

سینی جلوی ظرفشویی بوش _سیلور با کد فنی ۰۰۶۸۰۴۵۳

۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان

نگهدارنده پپشت کابین ظرفشویی بوش

نگهدارنده پشت کابین ظرفشویی بوش با کد فنی ۰۰۷۴۴۵۶۶

۴۵۰,۰۰۰ تومان

دکمه استارت ظرفشویی بوش و زیمنس

دکمه استارت ظرفشویی رومیزی بوش_زیمنس با کد فنی ۰۰۶۱۵۰۸۷

۸۰۰,۰۰۰ تومان

نمایشگر ظرفشویی بوش

نمایشگر ظرفشویی بوش با کد فنی ۰۰۶۵۴۸۸۰

۶,۷۰۰,۰۰۰ تومان

پنل ظرفشویی بوش

پنل ظرفشویی بوش-سیلور با کد فنی ۰۰۷۴۲۹۷۴

۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان