هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تعمیر چرخ گوشت دلونگی در تهران

Rate this page

 تلفن نمایندگی تعمیر چرخ گوشت دلونگی در محل :

جهت درخواست تعمیرکار متخصص برای تعمیر چرخ گوشت دلونگی، در تهران، فرم زیر را پر کنید و ارسال فرمایید:

درخواست تعمیرات

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

به دلیل علاقه زیاد خانواده های ایرانی به گوشت و غذا های گوشتی، چرخ گوشت در خانه ها به دستگاهی بسیار پر اهمیت تبدیل شده است.

با گسترش تکنولوژی، امکانات چرخ گوشت ها و ساختار آن ها نیز به میزان قابل توجهی گسترش پیدا کرده است.

در صورت بروز هرگونه مشکل در چرخ گوشت و یا کند شدن عملکرد آن، بهتر است برای جلوگیری از حیف و میل شدن بیشتر گوشت اقدام به عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت دلونگی نمایید

تعمیر چرخ گوشت دلونگی

شما می توانید جهت عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت دلونگی با شماره ۶۸۲۸۷ تماس نمایید تا مجرب ترین تعمیرکاران در محل شما حاضر شده و اقدام به تعمیر دستگاه شما در سریع ترین زمان و بهترین قطعات نمایند.

تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر یخچال فریزر

نماد اینماد روبراه سرویس

 

آموزش تعمیرات تخصصی چرخ گوشت دلونگی

چرا چرخ گوشت دلونگی روشن نمی شود؟

در صورتی که با روشن نشدن دلونگی مواجه شدید بهتر است پیش از هرکاری پریز برق را بررسی کنید که برق در پریز جریان داشته باشد و همچنین سیم دستگاه دچار قطعی و یا اتصالی نشده باشد.

سوختن فیوز نیز ممکن است مانع از روشن شدن چرخ گوشت دلونگی شود

در صورتی که با بررسی موارد فوق مشکل رفع نشد، مشکل از موتور چرخ گوشت است و به دلیل اهمیت این قطعه لازم است تعمیر چرخ گوشت دلونگی و عیب یابی موتور را به تعمیرکاران مجرب روبراه سرویس بسپارید

 

علت خارج شدن صدای زیاد از چرخ گوشت دلونگی چیست؟

در صورت صدای زیاد چرخ گوشت دلونگی در حین کار، احتمالا مشکل از موتور و یا قطعات داخلی دستگاه می باشد.

در صورت معیوب بودن موتور، در حین روشن بودن دستگاه جهت انتقال نیرو به قطعات چرخ گوشت فشار وارد شده و این اتفاق موجب مصرف زیاد انرژی و خارج شدن صدای زیاد از چرخ گوشت دلونگی خواهد شد.

خرابی یاتاقان نیز ممکن است موجب خارج شدن صدای زیاد از چرخ گوشت دلونگی شود

در این شرایط لازم است عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت دلونگی را در شهر تهران به روبراه سرویس بسپارید و از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

 

چرا موتور چرخ گوشت دلونگی جرقه می زند؟

جرقه زدن موتور چرخ گوشت دلونگی می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد.

جرقه زدن موتور چرخ گوشت دلونگی می تواند به دلیل وجود مشکل در برد و یا مدار دستگاه و اتصالی میان قطعات رخ دهد

در صورت استفاده مداوم از چرخ گوشت و داغ شدن آن با اختلال در عملکرد اورلود و جرقه زدن موتور چرخ گوشت دلونگی مواجه خواهید شد.

همچنین ممکن است به علت تمیز نبودن گوشت و یا گیر کردن استخوان در دنده ها، میان قطعات اصطکاک ایجاد شده باشد و موجب جرقه زدن موتور چرخ گوشت شود

در شرایطی نیز ممکن است به دلیل چرخ کردن مواد غذایی مانند سبزیجات، با جرقه زدن موتور مواجه شوید

جرقه زدن موتور چرخ گوشت دلونگی می تواند به دلیل معیوب شدن موتور نیز رخ دهد

به دلیل اهمیت موتور لازم است تعمیر چرخ گوشت دلونگی را در شهر تهران به تعمیرگاه روبراه سرویس بسپارید

 

علت خوب چرخ نشدن گوشت در چرخ گوشت دلونگی چیست؟

یکی دیگر از مواردی که موجب نگرانی کاربران شده است چرخ نشدن درست تکه های گوشت و یا خارج نشدن گوشت از محفظه می باشد.

این اتفاق معمولا به دلیل کند شدن تیغه های چرخ گوشت می باشد.

در صورت کند شدن تیغه های چرخ گوشت بهتر است برای جلوگیری از خرابی بیشتر و حیف و میل شدن گوشت، تعمیر چرخ گوشت دلونگی را به تعمیرگاه های مجاز دلونگی در شهر تهران بسپارید

 

چرا از چرخ گوشت دلونگی گریس نشت می کند؟

در صورتی که با نشت گریس از چرخ گوشت دلونگی مواجه شدید لازم است اقدام به بررسی جعبه دنده نمایید و بررسی کنید که واشر های دنده و یا اتصالات جعبه دنده شل نشده باشند.

بهتر است عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت دلونگی را در محل به تعمیرکاران مجرب بسپارید

 

چرا حلزونی چرخ گوشت دلونگی نمی چرخد؟

یکی دیگر از عواملی که شما را ناچار به تعمیر چرخ گوشت دلونگی می نماید، شکستن چرخ دنده های داخل گیر کس است که مانع از چرخیدن حلزونی دستگاه می شود.

همچنین نچرخین آرمچیر نیز به دلیل هرز شدن محور ها می تواند مانع از چرخیدن حلزونی شود و شما لازم است سریعا جهت تعمیر چرخ گوشت دلونگی با شماره ۶۸۲۸۷ تماس نمایید

گوشت یکی از محبوب ترین مواد غذایی است و جهت استفاده از گوشت در برخی غذا ها شما به گوشت چرخ کرده نیاز خواهید داشت. به همین دلیل چرخ گوشت به یکی از مواد غذایی بسیار کاربردی تبدیل شده است و برند های متنوعی اقدام به تولید و عرضه این دستگاه نموده اند. چنانچه چرخ گوشت شما معیوب شده است می توانید جهت تعمیر این قطعه با تعمیرگاه های معتبر تماس نمایید. روبراه سرویس تعمیرگاه تخصصی تعمیر لباسشویی بوش و ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیر ظرفشویی بوش با نرخ مصوب اتحادیه در تهران می باشد.

 

عیب یابی چرخ گوشت دلونگی نحوه رفع مشکلات متداول آن ها

 
 
 

مراحل کار تعمیرات لوازم خانگی

 

سوالات متداول و رایج

نحوه ثبت تعمیر چرخ گوشت دلونگی در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

جهت ثبت تعمیر چرخ گوشت دلونگی در روبراه سرویس تنها کافی است با شماره ۴۴۲۱۹۶۱۹-۰۲۱ تماس نمایید و یا فرم فوق را پر کنید تا در‌ ۲۴ ساعت شبانه روز پشتیبان روبراه سرویس با شما تماس گرفته و پس از مشاوره رایگان و ثبت تعمیرات چرخ گوشت دلونگی ، تعمیرکار را در سریع ترین زمان به محل شما اعزام نماید

چه مدت طول می کشد تا پس از ثبت تعمیرات چرخ گوشت دلونگی، تعمیرکار روبراه سرویس در محل حاضر شود؟

پس از ثبت تعمیر چرخ گوشت دلونگی در روبراه سرویس ، در کمتر از یک ساعت تعمیرکار با شما تماس گرفته و در زمانی که برای شما مناسب است در محل شما جهت تعمیر چرخ گوشت دلونگی حاضر می شود

هزینه تعمیر چرخ گوشت دلونگی در روبراه سرویس چقدر است؟

کلیه هزینه های تعمیرات در روبراه سرویس بر اساس نرخ مصوب و تعرفه های دولتی می باشد
به این صورت با سپردن تعمیر چرخ گوشت دلونگی به روبراه سرویس تا ۷۵ درصد در هزینه های خود صرفه جویی نموده اید
پس از پایان تعمیر نیز فاکتوری معتبر متشکل از تمامی هزینه ها تعمیر چرخ گوشت دلونگی به شما تقدیم می گردد

خدمات پس از تعمیر چرخ گوشت دلونگی در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

جهت کسب رضایت مشتری، پس از اتمام تعمیر چرخ گوشت دلونگی ، بر اساس نوع تعمیرات به مشتری ۳ تا ۶ ماه خدمات پس از تعمیر تقدیم می گردد تا در صورت بروز مجدد مشکل تعمیرکاران روبراه سرویس اقدام به تعمیر رایگان چرخ گوشت دلونگی در محل نمایند

استفاده از خدمات روبراه سرویس جهت تعمیر چرخ گوشت دلونگی چه مزایایی دارد؟

روبراه سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دلونگی با سال ها سابقه زیر نظر مجرب ترین تعمیرکاران شهر تهران است که جهت تعمیر چرخ گوشت دلونگی از با کیفیت ترین قطعات استفاده می نماید
خدمات تعمیر چرخ گوشت دلونگی در محل انجام می گیرد که موجب می شود دیگر نیازی به پرداخت هزینه حمل نداشته باشید و در حین حمل به دستگاه شما آسیب وارد نشود.

آیا تعمیرگاه روبراه سرویس معتبر است؟

تعمیرگاه روبراه سرویس با بیش از سال ها سابقه و برخورداری از مجرب ترین تعمیرکاران شهر تهران و بهترین قطعات اقدام به تعمیر کلیه لوازم خانگی و آشپزخانه در شهر تهران می نماید
روبراه سرویس از تمامی مدارک اعتبار سنجی و مجوز رسمی اتحادیه برخوردار است.

در صورت عدم رضایت از تکنسین اعزامی در روبراه سرویس چه اقداماتی را می توان انجام داد؟

در صورتی که پس از تعمیر به هر دلیلی از تعمیرکار روبراه سرویس رضایت نداشتید تنها کافی است با شماره ۴۴۲۱۹۶۱۹-۰۲۱ تماس نمایید تا پشتیبان روبراه سرویس اقدام به پیگیری شکایت شما نمایند

چه تضمینی جهت حفظ حریم شخصی و امنیت مشتری در حضور تکنسین روبراه سرویس وجود دارد؟

تعمیرکاران روبراه سرویس افرادی مجرب ، متعهد و امانت دار می باشند و همچنین دارای سلامت روان و گواهی عدم سوء پیشینه برای امنیت خاطر مشتری می باشند.

نحوه تصفیه حساب پس از انجام خدمات تعمیرات در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

پس از اتمام تعمیرات، تعمیرکار به شما فاکتوری معتبر متشکل از هزینه های انجام گرفته به همراه گارانتی به شما تقدیم می نمایند و شما می توانید هزینه فاکتور را به حساب تکنسین و یا تعمیرگاه روبراه سرویس واریز کنید.

 

خدمات تعمیرات دلونگی:

 
چیزی که پس از انجام تعمیرات، روبراه سرویس روی آن تاکید دارد خدمات پس از فروش ( After Sales Services/AAS) است.
 این برند پرسابقه و شگفت انگیز در عرصه لوازم خانگی بسیار حرفه ای در ایران گسترش یافته است و تعمیرات آن در ایران بر عهده ماست.

 

 home-repair  

تعمیر بجای خرید جدید

تکنسین‌های ما آموزش دیده‌اند که ابتدا بصورت رایگان و تلفنی مشکل شما را رفع کنند و اگر نشد، حضورا در محل ابتدا سعی در تعمیر وسایل فنی قطعه بخصوص می‌کنند و در مرحله بعد به تعویض آن قطعه خاص با ارزان‌ترین قیمت مبادرت می‌کنند.

 

سرعت در خدمات

هر کسی به ما تلفن بزند یا از طریق تکمیل فرم درخواست تعمیرات آنرا ارسال کند همکاران ما در پایگاه در اسرع وقت تکنسین متخصص را از نزدیک‌ترین محله به سمت وی رهسپار می‌سازند.

با تجربه و متخصص

روبراه سرویس دارای برترین متخصصان سرویس‌کار محترم برای ارسال به شهرستان‌های سراسر ایران و تهران است. تجربه ما هدف نهایی شما برای تعمیر دستگاه‌هایتان در منزل است.

 

ارزان ترین قیمت

مهم‌ترین ویژگی روبراه سرویس ارزان بودن قطعات فنی و لوازم یدکی برای تعمیرات لوازم خانگی به علت تامین‌کنندگی ما و خرید مستقیم از کارخانه خارجی است.

 

گارانتی

گارانتی خدمات

خدمات پس از فروش ما زبانزد خاص و عام است و هیچوقت شما را تنها نمی‌گذاریم. ما ضمانت تعمیرات خود را در عمل نشان می‌دهیم. پس از انجام تعمیرات نیز با شما می‌مانیم.

پر فروش ترین قطعات چرخ گوشت

تماس با روبراه سرویس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *