هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تعمیر کشو گرمکن گگنو

Rate this page

 تلفن نمایندگی تعمیر کشو گرمکن گگنو در محل :

جهت درخواست تعمیرکار متخصص برای تعمیر کشو گرمکن گگنو در تهران، فرم زیر را پر کنید و ارسال فرمایید:

درخواست تعمیرات

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

یکی از کاربردی ترین لوازم موجود در آشپزخانه ها کشو گرمکن است. کشو گرمکن گگنو نقش مهمی در گرم نگهداشتن غذای شما تا هنگام سرو بر عهده دارد. به این شکل شما می توانید غذای پخته شده خود را در چند نوبت نوش جان کنید بدون آنکه به گرم کردن مجدد آن نیاز داشته باشید. به دلیل تخصصی بودن و پیچیدگی قطعات این دستگاه بهتر است کلیه خدمات مرتبط با نصب و سرویس و تعمیرکشو گرمکن گگنو را به روبراه سرویس بسپارید.

تعمیر کشو گرمکن گگنو

تعمیر کشو گرمکن گگنو در تهران

در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر کشو گرمکن گگنو در محل نیز با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید و یا فرم فوق را پر کنید تا مجرب ترین تعمیرکاران به منظور ارائه خدمات تعمیرات در محل شما حاضر شوند.

تعمیر ماشین لباسشویی

نماد اینماد روبراه سرویس

 

خدمات پس از فروش تعمیر کشو گرمکن گگنو در تهران به چه صورتی است؟
گگنو یکی از مطرح ترین برند های لوازم خانگی داخلی است که تا ۱۲ تا ۲۴ ماه خدمات پس از فروش‌ مطلوبی را به کاربران خود ارائه می دهد. اما اگر پس از گذشت این زمان نیاز به دریافت خدمات تخصصی تعمیر کشو گرمکن گگنو داشتید می توانید با روبراه سرویس از طریق تماس با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید تا مجرب ترین تعمیرکاران در اسرع وقت اقدام به خدمت رسانی در محل شما نمایند.

تعمیر کشو گرمکن گگنو در محل چه فوایدی دارد؟
روبراه سرویس اقدام به ارائه خدمات تعمیر کشو گرمکن گگنو در محل شما می نماید. در این شرایط شما دیگر نیازی به حمل دستگاه خود و صرف هزینه و زمان جهت انتقال دستگاه به تعمیرگاه نخواهید داشت. علاوه بر آن تعمیرکاران روبراه سرویس در سریع ترین زمان در محل شما حاضر شده و کلیه خدمات تعمیر کشو گرمکن گگنو در محل شما و زیر نظر شما انجام می گیرد.

مهم ترین نقش کشو گرمکن گگنو، گرم نگهداشتن غذا است. اما ممکن است این ویژگی درون دستگاه شما در مقایسه با سایر برند ها متفاوت باشد. کشو گرمکن گگنو از مدرن تریت امکانات روز بازار برخوردار است که اختلال در هر یک از این امکانات شما را نیازمند تعمیر کشو گرمکن گگنو خواهد کرد. کشو گرمکن گگنو از نمایشگر لمسی برخوردار می باشد که شما می توانید دمای مورد نظر جهت گرم کردن غذا را مشاهده و کنترل نمایید.
برخی از مدل های کشو گرمکن گگنو از امکان تنظیم در دمای مختلف می باشد. به این صورت می توانید تنظیم نمایید که دوست دارید غذای شما چه مقدار داغ باشد. به این صورت می توانید دمای مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوش جان کنید. همچنین کشو گرمکن گگنو برخوردار از ریل هایی است که امکان جداسازی آن وجود دارد و شما می توانید چند نوع غذای مختلف را درون دستگاه خود قرار دهید.
این ویژگی کشو گرمکن گگنو را به دستگاه مدرن و فوق کاربردی تبدیل کرده است و به همین دلیل لازم است در صورت بروز مشکل در آن به فکر تعمیر کشو گرمکن گگنو در محل باشید. برخی از کشو گرمکن های توکار گگنو نیز مانند یک آرام پز برای شما کاربردی می باشند. به منظور نصب کشو گرمکن گگنو بهتر است با نمایندگی تعمیر گگنو در تهران تماس نمایید.
نصب کشو گرمکن گگنو در هر مکانی که امکان نصب کشو وجود داشته باشد، امکان پذیر است. به این شکل می توانید این دستگاه را در قسمت زیرین فر توکار، اجاق گاز رومیزی و یا سایر لوازم خانگی خود قرار دهید. در هر جایی که اقدام به نصب کشو گرمکن گگنو می کنید لازم است بتوانید غذا را به راحتی درون کشو گرمکن قرارداده و خارج کنید.
به این شکل نصب دستگاه در جای راحت و در دسترس از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. همچنین کشو گرمکن گگنو دارای لامپ هشدار است که در زمان بروز خطر به کاربر هشدار خواهد داد. برخی دیگر از مدل های کشو گرمکن گگنو نیز دارای ویژگی روشن و خاموش کن خودکار است و همچنین برخوردار از مکانیزمی است که مانع سوختن دست در حین برداشتن ظرف می گردد. به این صورت به منظور دریافت خدمات تخصصی نصب و یا تعمیر کشو گرمکن گگنو در محل خود و یا خرید قطعات کشو گرمکن بوش لازم است با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ در تهران تماس نمایید.

آیا استفاده از کشو گرمکن گگنو موجب خشک شدن غذا خواهد شد؟
اگر اقدام به پخت غذا برای خانواده و دوستان خود نموده اید، تا زمان صرف غذا می توانید غذا های پخته شده را درون کشو گرمکن گگنو قرار دهید. کشو گرمکن گگنو برخوردار از سنسور کنترل دما است و به این صورت از خشک شدن غذا جلوگیری می نماید.

در چه مواقعی لازم است از قرار دادن کشو گرمکن گگنو درون آشپزخانه خودداری نمود؟
اگر آشپزخانه کوچکی دارید بهتر است به هیچ عنوان هزینه زیادی صرف خرید کشو گرمکن نکنید. علاوه بر آن بهتر است تحت هیچ شرایطی از کشو گرمکن گگنو به منظور قرار دادن لوازم آشپزخانه به عنوان فضای اضافی استفاده نکنید.

چرا لازم است نصب کشو گرمکن گگنو را به نمایندگی های معتبر بسپاریم؟
کشو گرمکن گگنو یک وسیله بسیار مدرن و تخصصی است که به تازگی درون آشپزخانه ها به محبوبیت دست یافته است. بنابراین بهتر است کلیه خدمات مرتبط با نصب و تعمیر کشو گرمکن گگنو به شکل تخصصی انجام گیرد و درصورت نصب نادرست این دستگاه ، در زمان کار با دستگاه دچار مشکل می شوید و به این صورت طول عمر دستگاه شما کاهش می یابد و نیاز به صرف هزینه سنگین جهت تعمیر کشو گرمکن گگنو خواهید داشت.

علت گرم نشدن کشو گرمکن گگنو چیست؟
کشو گرمکن گگنو وظیفه مهم جهت ایجاد گرمای مناسب درون فضای داخلی به منظور نگهداری از غذا ها پس از پخت را بر عهده دارد. گرم نشدن فضای درونی کشو گرمکن گگنو نشان دهنده مشکل جدی درون قطعات دستگاه است که در این شرایط لازم است سریعا اقدام به عیب یابی و رفع آن نمایید. بنابراین لازم است به منظور جلوگیری از بروز مشکلات بیشتر تعمیر کشو گرمکن گگنو را به نمایندگی تعمیرات روبراه سرویس در تهران بسپارید

چگونه می توان کشو گرمکن گگنو را خارج کرد؟
به منظور برداشتن کشو گرمکن گگنو تنها لازم است کشو را به حالت کامل باز نموده و در مرحله بعدی گیره کشو سمت راست را فشار دهید. سپس گیره کشو سمت چپ را بالا بیاورید. در نهایت نیز باید کشو را به بیرون کشیده و ریل های کابین را جمع نمایید. 

در صورت بروز هرگونه مشکل درون دستگاه خود تنها کافی است به منظور ثبت درخواست تعمیر کشو گرمکن گگنو با شماره ۶۸۲۸۷ تماس نمایید تا مجرب ترین تعمیرکاران شهر تهران در محل شما حاضر شده و اقدام به ارائه خدمات نمایند.

 

سؤالات متداول کاربران در زمینه تعمیر کشو گرمکن گگنو در تهران

 
 
 

مراحل کار تعمیرات لوازم خانگی

 

سوالات متداول و رایج

نحوه ثبت تعمیر کشو گرمکن گگنو در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

جهت ثبت تعمیر کشو گرمکن گگنو در روبراه سرویس تنها کافی است با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید و یا فرم فوق را پر کنید تا در‌ ۲۴ ساعت شبانه روز پشتیبان روبراه سرویس با شما تماس گرفته و پس از مشاوره رایگان و ثبت تعمیرات کشو گرمکن گگنو ، تعمیرکار را در سریع ترین زمان به محل شما اعزام نماید

چه مدت طول می کشد تا پس از ثبت تعمیرات کشو گرمکن گگنو، تعمیرکار روبراه سرویس در محل حاضر شود؟

پس از ثبت تعمیر کشو گرمکن گگنو در روبراه سرویس ، در کمتر از یک ساعت تعمیرکار با شما تماس گرفته و در زمانی که برای شما مناسب است در محل شما جهت تعمیر کشو گرمکن گگنو حاضر می شود

هزینه تعمیر کشو گرمکن گگنو در روبراه سرویس چقدر است؟

کلیه هزینه های تعمیرات در روبراه سرویس بر اساس نرخ مصوب و تعرفه های دولتی می باشد. به این صورت با سپردن تعمیر کشو گرمکن گگنو به روبراه سرویس تا ۷۵ درصد در هزینه های خود صرفه جویی نموده اید. پس از پایان تعمیر نیز فاکتوری معتبر متشکل از تمامی هزینه ها تعمیر کشو گرمکن گگنو به شما تقدیم می گردد.

خدمات پس از تعمیر کشو گرمکن گگنو در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

جهت کسب رضایت مشتری، پس از اتمام تعمیر کشو گرمکن گگنو ، بر اساس نوع تعمیرات به مشتری ۳ تا ۶ ماه خدمات پس از تعمیر تقدیم می گردد تا در صورت بروز مجدد مشکل تعمیرکاران روبراه سرویس اقدام به تعمیر رایگان کشو گرمکن گگنو در محل نمایند.

استفاده از خدمات روبراه سرویس جهت تعمیر کشو گرمکن گگنو چه مزایایی دارد؟

روبراه سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی گگنو با سال ها سابقه زیر نظر مجرب ترین تعمیرکاران شهر تهران است که جهت تعمیر کشو گرمکن گگنو از با کیفیت ترین قطعات استفاده می نماید. خدمات تعمیر کشو گرمکن گگنو در محل انجام می گیرد که موجب می شود دیگر نیازی به پرداخت هزینه حمل نداشته باشید و در حین حمل به دستگاه شما آسیب وارد نشود.

آیا تعمیرگاه روبراه سرویس معتبر است؟

تعمیرگاه روبراه سرویس با بیش از سال ها سابقه و برخورداری از مجرب ترین تعمیرکاران شهر تهران و بهترین قطعات اقدام به تعمیر کلیه لوازم خانگی و آشپزخانه در شهر تهران می نماید. روبراه سرویس از تمامی مدارک اعتبار سنجی و مجوز رسمی اتحادیه برخوردار است.

در صورت عدم رضایت از تکنسین اعزامی در روبراه سرویس چه اقداماتی را می توان انجام داد؟

در صورتی که پس از تعمیر به هر دلیلی از تعمیرکار روبراه سرویس رضایت نداشتید تنها کافی است با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید تا پشتیبان روبراه سرویس اقدام به پیگیری شکایت شما نمایند.

چه تضمینی جهت حفظ حریم شخصی و امنیت مشتری در حضور تکنسین روبراه سرویس وجود دارد؟

تعمیرکاران روبراه سرویس افرادی مجرب ، متعهد و امانت دار می باشند و همچنین دارای سلامت روان و گواهی عدم سوء پیشینه برای امنیت خاطر مشتری می باشند.

نحوه تصفیه حساب پس از انجام خدمات تعمیرات در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

پس از اتمام تعمیرات، تعمیرکار به شما فاکتوری معتبر متشکل از هزینه های انجام گرفته به همراه گارانتی به شما تقدیم می نمایند و شما می توانید هزینه فاکتور را به حساب تکنسین و یا تعمیرگاه روبراه سرویس واریز کنید.

 

خدمات تعمیرات گگنو:

نماسندگی تعمیر لوازم خانگی گگنوچیزی که پس از انجام تعمیرات، روبراه سرویس روی آن تاکید دارد خدمات پس از فروش ( After Sales Services/AAS) است. گگنوا برند با سابقه جهانی با هزاران زیرمجموعه و تخصص چند ده ساله در لوازم خانگی بهترین کیفیت را ارائه می دهد و تعمیرات آن در ایران بر عهده ماست.

 
 

 

 home-repair  

تعمیر بجای خرید جدید

تکنسین‌های ما آموزش دیده‌اند که ابتدا بصورت رایگان و تلفنی مشکل شما را رفع کنند و اگر نشد، حضورا در محل ابتدا سعی در تعمیر وسایل فنی قطعه بخصوص می‌کنند و در مرحله بعد به تعویض آن قطعه خاص با ارزان‌ترین قیمت مبادرت می‌کنند.

 

سرعت در خدمات

هر کسی به ما تلفن بزند یا از طریق تکمیل فرم درخواست تعمیرات آنرا ارسال کند همکاران ما در پایگاه در اسرع وقت تکنسین متخصص را از نزدیک‌ترین محله به سمت وی رهسپار می‌سازند.

با تجربه و متخصص

روبراه سرویس دارای برترین متخصصان سرویس‌کار محترم برای ارسال به شهرستان‌های سراسر ایران و تهران است. تجربه ما هدف نهایی شما برای تعمیر دستگاه‌هایتان در منزل است.

 

ارزان ترین قیمت

مهم‌ترین ویژگی روبراه سرویس ارزان بودن قطعات فنی و لوازم یدکی برای تعمیرات لوازم خانگی به علت تامین‌کنندگی ما و خرید مستقیم از کارخانه خارجی است.

 

گارانتی

گارانتی خدمات

خدمات پس از فروش ما زبانزد خاص و عام است و هیچوقت شما را تنها نمی‌گذاریم. ما ضمانت تعمیرات خود را در عمل نشان می‌دهیم. پس از انجام تعمیرات نیز با شما می‌مانیم.

فروش-انواع-قطعات-لوازم-خانگی

نصب کلیه لوازم خانگی به صورت تخصصی در تهران

پر فروش ترین قطعات کشو گرمکن

هود و کشو گرمکن

موتور هود بوش

موتور هود بوش با کد فنی ۰۰۷۴۳۱۳۰

۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

لامپ هود بوش

لامپ هود بوش با کد فنی ۰۰۴۲۴۹۸۶

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان

فیلتر کربنی هود بوش

فیلتر کربنی هود بوش با کد فنی ۱۱۰۴۹۷۰۱

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

کوپل کشو گرم کن بوش

کوپل کشو گرمکن بوش با کد فنی ۱۰۰۰۲۴۲۹

۸۵۰,۰۰۰ تومان

برد هود بوش

برد هود بوش با کد فنی ۰۰۷۵۱۵۷۳

۰ تومان

برد هود بوش

برد هود بوش با کد فنی ۱۱۰۰۴۹۹۸

۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت و خرید کلید لامپ هود

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان

المنت کشو گرم کن بوش با کد : ۰۰۷۷۲۱۴۴

تماس بگیرید

شیشه درب کشو گرم کن بوش با کد ۰۰۷۷۲۱۵۸

۴,۰۴۶,۰۰۰ تومان

قفل کشو گرمکن بوش مدل ۱۲۰۰۵۶۰۵

۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

رابط کشو ،کشو گرم کن بوش با کد:۰۰۶۱۲۲۱۸

۶۷۹,۰۰۰ تومان

کابل برق کشو گرمکن

۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان

ولوم کشو گرم کن بوش با کد ۰۰۶۳۳۹۲۱

۳۷۹,۰۰۰ تومان

فن کشو گرم کن بوش با کد ۰۰۶۸۶۶۸۴

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

شیشه درب کشو گرمکن

۶,۷۵۰,۰۰۰ تومان

برد نمایشگر هود بوش با کد ۱۲۰۱۱۰۰۹

۱,۹۹۱,۰۰۰ تومان

برد اصلی هود بوش با کد ۱۱۰۱۲۴۶۶

۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان

فیلتر هود بوش با کد ۱۱۰۲۲۴۷۲

۴۳۴,۰۰۰ تومان

موتور هود بوش با کد ۱۱۰۱۲۱۴۷

۲,۹۴۷,۰۰۰ تومان

کابل برق ظرفشویی بوش

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان