هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تعمیر و نگهداری یخچال و فریزر

refrigrator تعمیر و نگهداری
5/5 - (1 امتیاز)

یخچال ها در منازل

در خانه همه ما حداقل یک یخچال وجود دارد و شاید بطور میانگین ۲۰ میلیون دستگاه یخچال در کشور ما استفاده می گردد. در گذشته و قبل از اختراع برق یخچالی هم نبود و مردم مجبور بودند از جاهای سردی همچون یخچال های طبیعی، برف های ارتفاعات کوه ها و خاک و اعماق زمین و سرمای آن مناطق استفاده کنند. اما اکنون به یکی از اصلی ترین نیاز های هر خانه یا هرجایی که انسان ها در آن زندگی می کنند تبدیل شده است و تقریبا نمی توان یک خانه را بدون یخچال متصور شد. بگذریم که امروزه یخچال جداگانه خریداری می شود و فریزر جدا ! در سال های اخیر قیمت این دو دستگاه حیاتی هر آشپزخانه به شدت افزایش یافته و مردم بیشتر رو به تعمیر و نگهداری یخچال متمایل شده اند. تعمیرات تخصصی انواع یخچال ها و فریزرها مهارت های متنوعی را می طلبد و گهگاه دیده شده که یک مشتری یک هفته پس از تعمیر دستگاه خود مجددا با مشکل مواجه شده و زمانشان تلف شده است. تعمیر تخصصی یخچال فریزر یک مهارت پیچیده است که فقط توسط متخصص هر محصول باید انجام شود و با تجربه و خطا اصلا نباید همراه شود چون اولین اشتباه باعث خراب شدن کل سیستم یخچال می شود.

 

تعمیرات روبراه سرویس

مثلا شرایط نگهداری یخچال ساید بای ساید سامسونگ معمولا توسط شرکت سازنده آن یعنی سامسونگ یا هر شرکت دیگری در کاتالوگ محصول آمده است. مثلا از برق کشیدن یخچال به مدت طولانی یا چند ساعت بعد از جابجایی یخچال را به برق بزنیم؟ حتما رعایت شوند یا نحوه گذاشتن وسایل روی یخچال و مشکلاتی که انجام می شود. یا چگونه یخچال را خاموش کنیم و فاصله یخچال از دیوار و هزاران نکته بزرگ و کوچک دیگر. 

یکی از مواردی که ممکن است در معیوب شدن قطعات یخچال شما و همچنین فاسد شدن مواد غذایی نقش زیادی داشته باشد، عدم توجه به کارایی لاستیک د‌ور درب یخچال می باشد.

اگر به نظافت لاستیک د‌ور درب یخچال توجه نکنید ممکن است دچار چسبندگی شود و یا به دلیل قرار دادن دما بر روی درجه نامناسب و خشکی این قطعه با پارگی و یا شل شدگی لاستیک د‌ور درب یخچال مواجه خواهید شد و در این شرایط مواد غذایی شما نیز فاسد می شوند

بنابراین به دلیل اهمیت یخچال ها در زندگی روزمره بشر لازم است از نکاتی که موجب معیوب شدن این دستگاه می شود اگاهی یابید و از آن ها پیشگیری نمایید

 در بخش زیر می توانید راهنماهای فارسی برای یخچال فریزرهای مدل  بوش را به رایگان دانلود کنید :

 

 

اگر مشکل خاصی برای یخچال و یا فریزر شما بوجود نیامده باشد می توانید با استفاده از راهنماهای فارسی که در همین سایت موجود هستند مشکلات جزئی را خودتان در منزل رفع کنید و نیازی به صرف هزینه و تعمیرکار نباشد. اما در مرحله بعدتر و خرابی های حسابی نیاز به تعمیر تخصصی, شما نیاز به مراجعه به نمایندگی آن برند خاص مثلا بوش دارید و از آنجایی که بخاطر تحریم ها همانند بوش از ایران رفته اند شما باید به نمایندگی های رسمی و البته غیررسمی بروید یا کسانیکه مدت زمان زیادی در این رشته کار کرده اند. روبراه سرویس مفتخر است با سال ها تجربه انحصار خاصی در تعمیر و نگهداری محصولات بوش دارد و تمامی قطعات یخچال ها و فریزرهای برند بوش را به کشور وارد می کند و در تعمیر این محصولات صاحب سبک است.

بیشتر بخوانید  بررسی 6 ماده غذایی که به هیچ عنوان نباید داخل یخچال گذاشت

 

بخش دیگری از راهنماهای فارسی یخچال و فریزرهای بوش :

 


در این بخش می توانید درخواست های خود را برای تعمیرات به متخصصین ما بفرستید :

درخواست تعمیرات

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *