وارد شدن به فروشگاه روبراه

درباره ما

 

 

شرکت روبراه سرویس مفتخر است با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق ۱۵ ساله گذشته، و همکاری با شرکت های معتبر خدمات لوازم خانگی، در بهار سال ۱۳۹۹، با دراختیار داشتن پرسنل با تجربه و مجرب و رعایت استانداردهای کیفی و شتابی بسیار بالا، جایگاه خود را در خدمات و فروش قطعات یدکی اورجینال ارتقا دهد.

شرکت روبراه سرویس در بدو تاسیس فقط در حوزه تعمیر لوازم خانگی بصورت تخصصی فعالیت داشت و با گذشت زمان و مشاهده بازار تشنه قطعات اصلی با قیمت مناسب، در حوزه واردات قطعات نیز فعالیت خود را ادامه داد.

شرکت روبراه سرویس با داشتن تیم لجستیک حرفه ای ( جهت حمل و نقل دستگاه ) و کارگاه مجهز به بروزترین ابزارها جهت تعمیرات لوازم خانگی آماده همکاری با شرکت های همکار می باشد.

استراتژی و رویکردهای شرکت روبراه سرویس تعمیر لوازم خانگی در کمترین زمان و با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت، و تامین قطعات اصلی لوازم خانگی با کمترین قیمت می باشد. و همواره به شعار خود ( رضایت شما، آینده ماست ) پایبند می باشد.

چشم انداز ما، معرفی شرکت روبراه سرویس به عنوان یکی از شش شرکت برتر در ایران در حوزه خدمات لوازم خانگی بوش تا پایان سال ۱۴۰۲ می باشد و بر این باوریم به این مهم دست می یابیم.

 

توسط
تومان