هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تعمیر اجاق گاز آاگ

Rate this page

 تلفن نمایندگی تعمیر اجاق گاز آاگ در محل :

جهت درخواست تعمیرکار متخصص برای تعمیر اجاق گاز آاگ در تهران، فرم زیر را پر کنید و ارسال فرمایید:

درخواست تعمیرات

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

یکی از مهم ترین لوازم آشپزخانه، اجاق گاز می باشد. یکی از محبوب ترین اجاق گاز های موجود در بازار نیز اجاق گاز آاگ است. در صورتی که در زمان کار با اجاق گاز آاگ دچار مشکل شدید و یا به تازگی اقدام به خریداری این دستگاه نموده اید و نیازمند نصب اجاق گاز آاگ هستید و یا زمان سرویس اجاق گاز آاگ فرا رسیده است، با روبراه سرویس در تماس باشید.

تعمیر اجاق گاز آاگ

تعمیر اجاق گاز آاگ در تهران

روبراه سرویس نمایندگی تعمیر آاگ است که با برخورداری از مجرب ترین تعمیرکاران و با کیفیت ترین قطعات اقدام به تعمیر اجاق گاز آاگ می نماید. جهت ثبت درخواست تعمیر اجاق گاز آاگ در محل فرم فوق را پر کنید و یا با شماره ۰۲۱۶۸۲۸۷ تماس نمایید تا مجرب ترین تعمیرکاران در سریع ترین زمان به محل شما عازم شده و اقدام به ارائه خدمات نمایند.

تعمیر ماشین لباسشویی

نماد اینماد روبراه سرویس

 

تعمیر اجاق گاز آاگ در روبراه سرویس از چه خدماتی تشکیل شده است؟
تعمیر اجاق گاز آاگ کار فنی و تخصصی است و تعمیر این دستگاه نیز نیاز به دانش فنی و تخصصی دارد و سرویس کار مجرب نیز باید آشنایی کامل با با تمامی قطعات جانبی اجاق گاز آاگ داشته باشد تا به این صورت بتواند سریع و دقیق اقدام به عیب یابی دستگاه شما نماید. 

به دلیل افزایش قیمت لوازم خانگی برند آاگ علی الخصوص اجاق گاز آاگ و قطعات جانبی دستگاه، تعمیرکاران روبراه سرویس به منظور کسب رضایت مشتری تا حد امکان اقدام به عیب یابی تعمیر قطعات اجاق گاز شما می نمایند و در صورت نیاز به تعویض این قطعات نیز از اورجینال ترین قطعات جانبی آاگ استفاده می کنند تا به این صورت پس از اتمام تعمیر، تا مدت ها با دستگاه دچار مشکل نشوید و عملکرد و طول عمر اجاق گاز آاگ افزایش یابد.

شناسایی نزدیک ترین تعمیرگاه اجاق گاز آاگ
در صورتی که به تازگی به محل جدیدی برای سکونت نقل مکان کرده اید تنها می توانید با پرس و جو از هم محلی های خود اقدام به شناسایی معتبر ترین نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آاگ در محدوده خود کنید.
روبراه سرویس نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آاگ در کلیه نقاط تهران و با برخورداری از مجرب ترین سرویس کاران می باشد.

پس از یافتن مجموعه خوب و حرفه ای لازم است از کیفیت خدمات و رضایت مشتریان در خصوص سرویس، نصب و تعمیر اجاق گاز آاگ آگاهی یابید.
روبراه سرویس با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه تعمیر و سرویس تخصصی اجاق گاز آاگ به مرکز معتبر تعمیرات ‌تبدیل شده است و با شعار رضایت مشتریان آینده ماست اقدام به ارائه کلیه خدمات با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت در محل شما می نماید.

مهارت تعمیرکاران روبراه سرویس در زمینه تعمیر تخصصی اجاق گاز آاگ
پس از یافتن تعمیرگاه مجاز اجاق گاز آاگ در نزدیکی محل سکونت خود، لازم است بررسی کنید که این مجموعه از خدمات حرفه ای تعمیر اجاق گاز آاگ برخوردار است؟ آیا این مجموعه دارای تعمیرکاران مجرب برای تعمیر تخصصی اجاق گاز آاگ است؟
آیا به منظور تعمیر اجاق گاز آاگ در محل شما از قطعات فابریک و اورجینال دستگاه استفاده می نمایند؟ در صورتی برخورداری مجموعه مورد نظر شما از این خدمات در هزینه و زمان شما به شکل قابل توجهی صرفه جویی می شود.
پس از یافتن نمایندگی تعمیر اجاق گاز آاگ در محل، دیگر نیازی به صرف هزینه زیاد جهت حمل و نقل و ایاب ذهاب نخواهید داشت. روبراه سرویس نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آاگ در تهران است که در سریع ترین زمان ممکن تمامی مدل های اجاق گاز آاگ با جدید ترین امکانات را در محل شما عیب یابی و تعمیر نمایید.

برخورداری از مجوز فعالیت به عنوان نمایندگی تعمیر آاگ
یکی دیگر از مهم ترین فاکتور ها به منظور انتخاب نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آاگ در تهران بررسی سابقه تعمیرگاه است. علاوه بر آن نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آاگ لازم است برخوردار از افراد مجرب ، آموزش دیده و ماهر باشد و همچنین پیش از استخدام بررسی کند که این افراد از سلامت روان برخوردار بوده و دارای هیچ گونه سابقه کیفری نباشند.
تعمیرکاران مجرب برای تعمیر اجاق گاز آاگ پس از عیب یابی دستگاه، سریعا متوجه مشکل می شوند و می توانند با تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض آن قطعه مشکل اجاق گاز آاگ را حل کنند. اگر تعمیرکار اجاق گاز آاگ از دانش و مهارت کافی در زمینه تعمیرات برخوردار نباشد به دستگاه شما آسیب های جبران ناپذیری وارد می کند.
تعمیرکاران روبراه سرویس پس از اعزام به محل شما، با کوچک ترین نگاه به دستگاه از مشکل دستگاه آگاهی می یابند و به اطلاع شما می رسانند که تعمیر اجاق گاز آاگ به صرفه است و یا بهتر است اقدام به خریداری اجاق گاز جدید نمایید. به صورت کلی برخی از مشکلات اجاق گاز های آاگ رایج اند که در ادامه به بررسی علت بروز این مشکلات خواهیم پرداخت.

راهنمای عیب یابی و تعمیر اجاق گاز آاگ
یکی از اهداف نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آاگ در روبراه سرویس ایجاد فضایی به منظور افزایش اطلاعات شما در زمینه عیب یابی و تعمیر اجاق گاز آاگ می باشد. در ادامه شما را با رایج ترین مشکلات اجاق گاز آاگ در حین کار و نحوه رفع این مشکل در منزل آشنا خواهیم کرد.

علت روشن نشدن مشعل اجاق گاز آاگ چیست؟
روشن نشدن مشعل های اجاق گاز را یکی مشکلات بسیار ناخوشایند مربوط به این دستگاه است. به منظور رفع مشکل در این شرایط در ادامه به بررسی اصلی ترین عوامل روشن نشدن مشعل های اجاق گاز خواهیم پرداخت:
لازم است بررسی کنید که در اتصالات شیر گاز شهری یا جریان گاز اختلالی ایجاد نشده باشد. همچنین ممکن است فندک اجاق گاز شما دچار شده باشد و در این شرایط مشاهده کنید که شعله اجاق گاز روشن نمی شود. 

به منظور رفع این مشکل نیاز به دریافت خدمات تعمیر اجاق گاز آاگ دارید. علاوه بر آن لازم است بررسی کنید که شبکه گازرسانی اجاق گاز دچار مشکل نشده باشد . علاوه بر آن می توانید با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آاگ در تهران جهت رفع این مشکل تماس بگیرید.

علت یکدست نبودن شعله اجاق گاز آاگ چیست؟
ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که پس از آنکه اجاق گاز را روشن می کنید، متوجه شوید که شعله اجاق گاز یکنواخت نیست. به منظور عیب یابی دستگاه در این شرایط، لازم است اقدام به بررسی موارد زیر نمایید:
گاهی اوقات ممکن است شعله اجاق گاز شما به دلایلی نظیر پر شدن گرد و غبار و چربی در اطراف سوراخ های مشعل دستگاه، یکنواخت نباشد. به منظور حل مشکل در این شرایط لازم است اقدام به تمیز کردن این قسمت با برس نمایید.
علاوه بر آن در صورت بروز مشکل در شبکه گازرسانی داخلی اجاق گاز نیز ممکن است با یکنواخت بودن شعله اجاق گاز مواجه شوید که به منظور رفع مشکل در این شرایط لازم است با نمایندگی تعمیر اجاق گاز آاگ تماس بگیرید.
چنانچه شعله به اشتباه در جای خود قرار نداشته باشد ممکن است شعله دستگاه شما یکنواخت نباشد و به منظور رفع مشکل در این شرایط در محل لازم است اقدام به اصلاح مشعل های اجاق گاز خود کنید.

چرا بوی گاز در اطراف اجاق گاز آاگ پخش شده است؟
یکی از مشکلات ناخوشایند در زمان استفاده از اجاق گاز، پخش شدن بوی گاز در اطراف دستگاه است. به همین سبب در ادامه شما را علل خارج شدن بوی گاز در اطراف اجاق گاز آاگ آشنا خواهیم کرد:
چنانچه مشکلی در اتصال گاز شهری به اجاق گاز شما وجود داشته باشد، ممکن است متوجه پخش شدن بوی گاز در اطراف دستگاه خود شوید. به منظور رفع این مشکل بهتر است از یک متخصص بخواهید تا اقدام به عیب یابی و تعمیر اجاق گاز آاگ نماید. علاوه بر آن اگر دیگ غذا بر روی گاز شما افتاده و موجب قطع شدن گاز شده است،

لازم است شعله گاز خود را ببندید تا بوی گاز در اطراف دستگاه شما پخش نشود. چنانچه پس از بررسی متوجه شدید که شبکه داخلی گاز رسانی و لوله های اجاق گاز دچار مشکل است، لازم است به منظور رفع مشکل با نمایندگی اجاق گاز آاگ تماس بگیرید.

علت خارج شدن صدای زیاد از شعله اجاق گاز آاگ چیست؟
در صورت صدای زیاد شعله اجاق گاز آاگ نظر تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آاگ در این باره آن است که به منظور رفع این مشکل با بررسی موارد زیر اقدام به عیب یابی صدای شعله اجاق گاز نمایید:
ممکن است شاتر اجاق گاز شما دچار شکستگی شده باشد و در این شرایط شما شاهد خارج شدن صدایی از دستگاه خود خواهید بود. به منظور رفع این مشکل لازم است از نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آاگ استفاده کنید.
چنانچه شعله اجاق گاز خود را از حد مجاز باز کنید، صدایی از آن خارج می شود. به منظور رفع این مشکل بهتر است شعله را روی ۲۰ میلی متر قرار دهید. علاوه بر آن در صورت خیس شدن شعله اجاق گاز آاگ، نیز ممکن است شعله اجاق گاز شما با صدای زیادی همراه باشد. به منظور جلوگیری از این وضعیت، لازم است همواره سعی کنید شعله را خشک نگه دارید.

 

سؤالات متداول کاربران در زمینه تعمیر اجاق گاز آاگ در تهران

 
 
 

مراحل کار تعمیرات لوازم خانگی

 

سوالات متداول و رایج

نحوه ثبت تعمیر اجاق گاز آاگ در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

جهت ثبت تعمیر اجاق گاز آاگ در روبراه سرویس تنها کافی است با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید و یا اجاق گازم فوق را پر کنید تا در‌ ۲۴ ساعت شبانه روز پشتیبان روبراه سرویس با شما تماس گرفته و پس از مشاوره رایگان و ثبت تعمیرات اجاق گاز آاگ ، تعمیرکار را در سریع ترین زمان به محل شما اعزام نماید.

چه مدت طول می کشد تا پس از ثبت تعمیرات اجاق گاز آاگ، تعمیرکار روبراه سرویس در محل حاضر شود؟

پس از ثبت تعمیر اجاق گاز آاگ در روبراه سرویس ، در کمتر از یک ساعت تعمیرکار با شما تماس گرفته و در زمانی که برای شما مناسب است در محل شما جهت تعمیر اجاق گاز آاگ حاضر می شود.

هزینه تعمیر اجاق گاز آاگ در روبراه سرویس چقدر است؟

کلیه هزینه های تعمیرات در روبراه سرویس بر اساس نرخ مصوب و تعرفه های دولتی می باشد. به این صورت با سپردن تعمیر اجاق گاز آاگ به روبراه سرویس تا ۷۵ درصد در هزینه های خود صرفه جویی نموده اید. پس از پایان تعمیر نیز فاکتوری معتبر متشکل از تمامی هزینه ها تعمیر اجاق گاز آاگ به شما تقدیم می گردد.

خدمات پس از تعمیر اجاق گاز آاگ در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

جهت کسب رضایت مشتری، پس از اتمام تعمیر اجاق گاز آاگ ، بر اساس نوع تعمیرات به مشتری ۳ تا ۶ ماه خدمات پس از تعمیر تقدیم می گردد تا در صورت بروز مجدد مشکل تعمیرکاران روبراه سرویس اقدام به تعمیر رایگان اجاق گاز آاگ در محل نمایند.

استفاده از خدمات روبراه سرویس جهت تعمیر اجاق گاز آاگ چه مزایایی دارد؟

روبراه سرویس نمایندگی تعمیرات آاگ با سال ها سابقه زیر نظر مجرب ترین تعمیرکاران شهر تهران است که جهت تعمیر اجاق گاز آاگ از با کیفیت ترین قطعات استفاده می نماید.
خدمات تعمیر اجاق گاز آاگ در محل انجام می گیرد که موجب می شود دیگر نیازی به پرداخت هزینه حمل نداشته باشید و در حین حمل به دستگاه شما آسیب وارد نشود.

آیا تعمیرگاه روبراه سرویس معتبر است؟

تعمیرگاه روبراه سرویس با بیش از سال ها سابقه و برخورداری از مجرب ترین تعمیرکاران شهر تهران و بهترین قطعات اقدام به تعمیر لوازم خانگی و آشپزخانه در شهر تهران می نماید. روبراه سرویس از تمامی مدارک اعتبار سنجی و مجوز رسمی اتحادیه برخوردار است.

در صورت عدم رضایت از تکنسین اعزامی در روبراه سرویس چه اقداماتی را می توان انجام داد؟

در صورتی که پس از تعمیر به هر دلیلی از تعمیرکار روبراه سرویس رضایت نداشتید تنها کافی است با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید تا پشتیبان روبراه سرویس اقدام به پیگیری شکایت شما نمایند

چه تضمینی جهت حفظ حریم شخصی و امنیت مشتری در حضور تکنسین روبراه سرویس وجود دارد؟

تعمیرکاران لوازم خانگی در روبراه سرویس مجرب ، متعهد و امانت دار می باشند و همچنین دارای سلامت روان و گواهی عدم سوء پیشینه برای امنیت خاطر مشتری می باشند.

نحوه تصفیه حساب پس از انجام خدمات تعمیرات در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

پس از اتمام تعمیرات، تعمیرکار به شما فاکتوری معتبر متشکل از هزینه های انجام گرفته به همراه گارانتی به شما تقدیم می نمایند و شما می توانید هزینه فاکتور را به حساب تکنسین و یا تعمیرگاه روبراه سرویس واریز کنید.

 

خدمات تعمیرات آاگ:

نمایندگی تعمیر آاگ

نمایندگی تعمیر آاگ در تهران

چیزی که پس از انجام تعمیرات، روبراه سرویس روی آن تاکید دارد خدمات پس از فروش ( After Sales Services/AAS) است. آاگ برند با سابقه جهانی با هزاران زیرمجموعه و تخصص چند ده ساله در لوازم خانگی بهترین کیفیت را ارائه می دهد و تعمیرات آن در ایران بر عهده ماست.

 
 

 

 home-repair  

تعمیر بجای خرید جدید

تکنسین‌های ما آموزش دیده‌اند که ابتدا بصورت رایگان و تلفنی مشکل شما را رفع کنند و اگر نشد، حضورا در محل ابتدا سعی در تعمیر وسایل فنی قطعه بخصوص می‌کنند و در مرحله بعد به تعویض آن قطعه خاص با ارزان‌ترین قیمت مبادرت می‌کنند.

 

سرعت در خدمات

هر کسی به ما تلفن بزند یا از طریق تکمیل فرم درخواست تعمیرات آنرا ارسال کند همکاران ما در پایگاه در اسرع وقت تکنسین متخصص را از نزدیک‌ترین محله به سمت وی رهسپار می‌سازند.

با تجربه و متخصص

روبراه سرویس دارای برترین متخصصان سرویس‌کار محترم برای ارسال به شهرستان‌های سراسر ایران و تهران است. تجربه ما هدف نهایی شما برای تعمیر دستگاه‌هایتان در منزل است.

 

ارزان ترین قیمت

مهم‌ترین ویژگی روبراه سرویس ارزان بودن قطعات فنی و لوازم یدکی برای تعمیرات لوازم خانگی به علت تامین‌کنندگی ما و خرید مستقیم از کارخانه خارجی است.

 

گارانتی

گارانتی خدمات

خدمات پس از فروش ما زبانزد خاص و عام است و هیچوقت شما را تنها نمی‌گذاریم. ما ضمانت تعمیرات خود را در عمل نشان می‌دهیم. پس از انجام تعمیرات نیز با شما می‌مانیم.

فروش-انواع-قطعات-لوازم-خانگی

پر فروش ترین قطعات جانبی اجاق گاز

------اجاق و صفحه گاز

لوله منیفولد صفحه گاز بوش

لوله منیفولد صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۱۰۱۴۵۸۴

۰ تومان

فیکسچر سر شعله صفحه گاز بوش

فیکسچر سرشعله صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۲۰۱۲۵۲۹

۲۰۰,۰۰۰ تومان

ترانس جرقه زن اجاق گاز بوش

ترانس جرقه زن صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۲۰۱۲۵۷۱

۰ تومان

کابل رابط برد صفحه گاز بوش

کابل رابط برد صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۲۰۱۲۲۰۱

۲۰۰,۰۰۰ تومان

سلکتور شعله صفحه گاز یوش

سلکتور شعله صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۰۰۰۰۶۵۱

۲۰۰,۰۰۰ تومان

لاستیک زیر سر شعله صفحه گاز بوش

لاستیک زیر سرشعله صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۰۰۰۰۵۰۶

۰ تومان

لوله صفحه گاز بوش

لوله صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۱۰۱۴۵۴۹

۰ تومان

لوله صفحه گاز بوش

لوله صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۱۰۱۴۵۴۷

۲۰۰,۰۰۰ تومان

فیکسچر لوله منیفولد صفحه گاز بوش

فیکسچر لوله منیفولد صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۰۰۰۸۷۶

۰ تومان

ساپورت شیر صفحه گاز بوش

ساپورت شیر صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۱۰۱۳۸۱۴

۲۰۰,۰۰۰ تومان

شیر صفحه گاز بوش

شیر صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۲۰۱۲۵۷۸

۰ تومان

ساپورت شیر صفحه گاز بوش

ساپورت شیر صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۱۰۱۳۸۱۵

۲۰۰,۰۰۰ تومان

لوله صفحه گاز بوش

لوله صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۱۰۱۴۵۴۸

۲۰۰,۰۰۰ تومان

لوله صفحه گاز بوش

لوله صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۱۰۱۴۵۴۶

۲۰۰,۰۰۰ تومان

لوله صفحه گاز بوش

لوله صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۱۰۱۶۵۴۵

۲۰۰,۰۰۰ تومان

لاستیک زیر سر شعله صفحه گاز بوش

لاستیک زیر سرشعله صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۰۰۰۰۵۰۸

۰ تومان

فنر زیر ولوم اجاق گاز بوش

فنر زیر ولوم صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۰۰۰۰۶۵۲

۲۰۰,۰۰۰ تومان

شیر صفحه گاز بوش

شیر صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۲۰۱۲۵۸۳

۰ تومان

سر شعله صفحه گاز بوش

سرشعله صفحه گاز بوش با کد فنی ۱۲۰۱۲۰۲۴

۰ تومان

شیشه صفحه برق دو شعله بوش

شیشه صفحه برق دوشعله بوش با کد فنی ۰۰۶۸۲۲۳

۰ تومان