هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تعمیر سرخ کن آاگ

Rate this page

 تلفن نمایندگی تعمیر سرخ کن آاگ در محل :

جهت درخواست تعمیرکار متخصص برای تعمیر سرخ کن آاگ در تهران، فرم زیر را پر کنید و ارسال فرمایید:

درخواست تعمیرات

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اگر به سالم بودن مواد غذایی بسیار اهمیت می دهید، بدون شک سرخ کن می تواند یکی از کاربردی ترین لوازم در منزل شما باشد. سرخ کن ها در اکثر آشپزخانه ها و همچنین کافه ها و رستوران ها جهت پخت انواع سرخ کردنی به شکل کاملا سالم کاربردی هستیند. برند آاگ، برند محبوب و آلمانی با کیفیتی است که اقدام به تولید و عرضه با کیفیت ترین لوازم برقی و خانگی می نماید. یکی از محبوب ترین لوازم این برند نیز، سرخ کن آاگ می باشد.

تعمیر سرخ کن آاگ

تعمیر سرخ کن آاگ در تهران

اگر در زمان کار با سرخ کن آاگ دچار مشکل شدید و نیاز به دریافت خدمات تعمیر سرخ کن آاگ در محل داشتید، با روبراه سرویس از طریق پر کردن فرم فوق و یا تماس با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ در تماس باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی

نماد اینماد روبراه سرویس

 

تعمیر سرخ کن آاگ در روبراه سرویس از چه خدماتی تشکیل شده است؟
تعمیر سرخ کن آاگ کار فنی و تخصصی است و تعمیر این دستگاه نیز نیاز به دانش فنی و تخصصی دارد و سرویس کار مجرب نیز باید آشنایی کامل با با تمامی قطعات جانبی سرخ کن آاگ داشته باشد تا به این صورت بتواند سریع و دقیق اقدام به عیب یابی دستگاه شما نماید. 

به دلیل افزایش قیمت لوازم خانگی برند آاگ علی الخصوص سرخ کن آاگ و قطعات جانبی دستگاه، تعمیرکاران روبراه سرویس به منظور کسب رضایت مشتری تا حد امکان اقدام به عیب یابی تعمیر قطعات سرخ کن شما می نمایند و در صورت نیاز به تعویض این قطعات نیز از اورجینال ترین قطعات جانبی آاگ استفاده می کنند تا به این صورت پس از اتمام تعمیر، تا مدت ها با دستگاه دچار مشکل نشوید و عملکرد و طول عمر سرخ کن آاگ افزایش یابد.

شناسایی نزدیک ترین تعمیرگاه سرخ کن آاگ
در صورتی که به تازگی به محل جدیدی برای سکونت نقل مکان کرده اید تنها می توانید با پرس و جو از هم محلی های خود اقدام به شناسایی معتبر ترین نمایندگی تعمیرات سرخ کن آاگ در محدوده خود کنید.
روبراه سرویس نمایندگی تعمیرات سرخ کن آاگ در کلیه نقاط تهران و با برخورداری از مجرب ترین سرویس کاران می باشد. پس از یافتن مجموعه خوب و حرفه ای لازم است از کیفیت خدمات و رضایت مشتریان در خصوص سرویس، نصب و تعمیر سرخ کن آاگ آگاهی یابید.
روبراه سرویس با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه تعمیر و سرویس تخصصی سرخ کن آاگ به مرکز معتبر تعمیرات ‌تبدیل شده است و با شعار رضایت مشتریان آینده ماست اقدام به ارائه کلیه خدمات با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت در محل شما می نماید.

مهارت تعمیرکاران روبراه سرویس در زمینه تعمیر تخصصی سرخ کن آاگ
پس از یافتن تعمیرگاه مجاز سرخ کن آاگ در نزدیکی محل سکونت خود، لازم است بررسی کنید که این مجموعه از خدمات حرفه ای تعمیر سرخ کن آاگ برخوردار است؟ آیا این مجموعه دارای تعمیرکاران مجرب برای تعمیر تخصصی سرخ کن آاگ است؟
آیا به منظور تعمیر سرخ کن آاگ در محل شما از قطعات فابریک و اورجینال دستگاه استفاده می نمایند؟ در صورتی برخورداری مجموعه مورد نظر شما از این خدمات در هزینه و زمان شما به شکل قابل توجهی صرفه جویی می شود.
پس از یافتن نمایندگی تعمیر سرخ کن آاگ در محل، دیگر نیازی به صرف هزینه زیاد جهت حمل و نقل و ایاب ذهاب نخواهید داشت. روبراه سرویس نمایندگی تعمیرات سرخ کن آاگ در تهران است که در سریع ترین زمان ممکن تمامی مدل های سرخ کن آاگ با جدید ترین امکانات را در محل شما عیب یابی و تعمیر نمایید.

برخورداری از مجوز فعالیت به عنوان نمایندگی تعمیر آاگ
یکی دیگر از مهم ترین فاکتور ها به منظور انتخاب نمایندگی تعمیرات سرخ کن آاگ در تهران بررسی سابقه تعمیرگاه است. علاوه بر آن نمایندگی تعمیرات سرخ کن آاگ لازم است برخوردار از افراد مجرب ، آموزش دیده و ماهر باشد و همچنین پیش از استخدام بررسی کند که این افراد از سلامت روان برخوردار بوده و دارای هیچ گونه سابقه کیفری نباشند.
تعمیرکاران مجرب برای تعمیر سرخ کن آاگ پس از عیب یابی دستگاه، سریعا متوجه مشکل می شوند و می توانند با تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض آن قطعه مشکل سرخ کن آاگ را حل کنند. اگر تعمیرکار سرخ کن آاگ از دانش و مهارت کافی در زمینه تعمیرات برخوردار نباشد به دستگاه شما آسیب های جبران ناپذیری وارد می کند.
تعمیرکاران روبراه سرویس پس از اعزام به محل شما، با کوچک ترین نگاه به دستگاه از مشکل دستگاه آگاهی می یابند و به اطلاع شما می رسانند که تعمیر سرخ کن آاگ به صرفه است و یا بهتر است اقدام به خریداری سرخ کن جدید نمایید. به صورت کلی برخی از مشکلات سرخ کن های آاگ رایج اند که در ادامه به بررسی علت بروز این مشکلات خواهیم پرداخت.

علت روشن نشدن سرخ کن آاگ چیست؟
جهت بررسی و عیب یابی مشکل روشن نشدن سرخ کن آاگ می توانید اقدام به بررسی موارد زیر نمایید:
پیش از هرکاری لازم است مطمئن شوید که درون پریز منزل شما برق وجود دارد. علاوه بر آن باید از سلامت سیم و کابل سرخ کن نیز مطمئن شوید. 

همچنین لازم است سلامت خازن را بررسی نمایید. در صورت بروز مشکل در خازن، سرخ کن شما روشن نمی شود ولتاژ کافی برای دستگاه شما نیز فراهم نخواهد شد. علاوه بر آن ممکن است مدار به دلیل جریانات الکترونیکی دستگاه دچار مشکل شده باشد. بهتر است به منظور رفع این مشکل از خدمات تعمیر سرخ کن آاگ در روبراه سرویس استفاده کنید.

علت وجود مشکل در تنظیم دمای سرخ کن آاگ چیست؟
وجود مشکل در بخش تنظیم دما از مشکلات رایجی است که ممکن است در زمان کار با سرخ کن با آن مواجه شوید. در صورت بروز چنین مشکلی در دستگاه شما، ممکن است با دستگاه با مشکلات زیر مواجه شده باشد:
سوختن و یا نرسیدن غذا به دمای کافی جهت پخت، پخت غذا به شکل ناهمگون، پخت غذا به صورت زیر و یا با دمایی بالا تر از دمای مورد نظر، معیوب شدن دستگاه به دلیل تولید حرارت بیش از حد درون سرخ کن.
به منظور رفع مشکل سرخ کن، لازم است پیش از هر کاری اقدام به عیب یابی دستگاه نموده و در مرحله بعد با توجه به خرابی، اقدام به انجام مراحل تعمیر و تعویض قطعات مربوطه نمایید. به این صورت باید برای تعمیر سرخ کن آاگ، با تعمیرکاران مجرب و متخصص در تماس باشید.

چرا روغن درون سرخ کن آاگ داغ نمی شود؟
مشکل داغ نشدن روغن درون سرخ کن می تواند از پخته و یا سرخ شدن مواد غذایی جلوگیری کند. به همین سبب لازم است علت های اصلی داغ نشدن روغن درون سرخ کن را بررسی کنید: المنت وظیفه مهمی در داغ شدن روغن درون دستگاه دارد. در صورت معیوب شدن این قطعه، از داغ شدن روغن درون سرخ کن جلوگیری خواهد شد.
ترموستات نیز قطعه مهم دیگری است که وظیفه مهمی جهت داغ کردن روغن بر عهده دارد و ممکن است دچار مشکل شده باشد. چنانچه ترموستات دستگاه شما قابل تعمیر نبود، لازم است اقدام به تعویض آن کنید. در صورت عدم برخورداری از دانش فنی در زمینه عیب یابی و تعمیرات دستگاه، بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیر سرخ کن آاگ استفاده کنید.

علت سرریز شدن روغن از سرخ کن آاگ چیست؟
علت سر ریز شدن روغن از سرخ کن آاگ می تواند ناشی از عوامل زیر باشد:
چنانچه مقدار روغنی که درون محفظه ریخته اید، بیش از حد مجاز باشد، با این مشکل مواجه خواهید شد. اضافه نمودن مواد غذایی خیس یا مرطوب می تواند موجب سرریز شدن روغن از دستگاه شما باشد. لازم است پیش از وارد کردن مواد غذایی به داخل دستگاه ، آنها را به خوبی خشک نمایید. استفاده بیش از حد مجازاز محفظه سرخ کن، موجب سرریز شدن مواد غذایی خواهد شد.

علت خاموش نشدن سرخ کن آاگ چیست؟
با بررسی موارد زیر می توانید اقدام به عیب یابی سرخ کن آاگ نمایید:

پیش از هرکاری لازم است از سلامت تایمر مطمئن شوید. معیوب شدن شدن تایمر موجب خاموش نشدن سرخ کن آاگ می گردد. لازم است جهت تعمیر سرخ کن آاگ اقدام به تعویض تایمر کنید. جوش خوردگی و یا ایجاد زدگی پلاتین سرخ کن می تواند موجب بروز این مشکل شود. بنابراین لازم است از سلامت ترانزیستور مطمئن شوید. شما می توانید به منظور بررسی ترانزیستور و رفع مشکل دستگاه از خدمات مرکز تعمیر سرخ کن آاگ در تهران بهره مند شوید.

علت روشن نشدن نمایشگر سرخ کن آاگ چیست؟
ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که در زمان استفاده از سرخ کن آاگ، متوجه شوید صفحه نمایش روشن نمی شود که در ادامه به نحوه تعمیر و رفع این مشکل می پردازیم:
میکروسوئیچ وظیفه مهمی در کارایی دستگاه دارد. از این رو چنانچه این قطعه دچار مشکل شده باشد، می تواند از روشن شدن صفحه نمایش سرخ کن آاگ جلوگیری کند. چنانچه به دنبال دلایل اصلی کار نکردن نمایشگر سرخ کن آاگ هستید، لازم است لحیم های میکروسوییچ را بررسی نمایید. سرخ کن های جدید برخوردار از یک برد الکترونیکی است که معیوب شدن آن می تواند مانع از روشن شدن صفحه نمایش شود.

علت سوختن غذا در سرخ کن آاگ چیست؟
سوختن غذا در سرخ کن آاگ می تواند به چند دلیل رخ دهد که لازم است برای تعمیر سرخ کن آاگ اقدام به بررسی موارد زیر کنید:
سرخ کن برخوردار از گزینه‌ های تنظیم دما می باشد. به منظور پخت غذا، لازم است دمای مناسب را انتخاب نمایید. برخی از مدل‌ های سرخ کن برخوردار از پیش‌ تنظیم دما برای انواع غذاها می باشند. استفاده از این ویژگی پیش‌ تنظیمات می‌ تواند از سوختگی غذا جلوگیری کند.

علت جرقه زدن سرخ کن آاگ چیست؟
در صورت جرقه زدن سرخ کن آاگ، می توانید اقدام به بررسی موارد زیر به منظور تعمیر مشکل سرخ کن خود نمایید:
زمانی که با جرقه زدن سرخ کن مواجه شدید، لازم است کار با سرخ کن را متوقف نمایید. سپس لازم است اتصال برق دستگاه را قطع کنید. گاهی اوقات ممکن است به دلیل نرسیدن جریان برق از دو شاخه به دستگاه و یا بروز اتصالی این مشکل رخ دهد. همچنین لازم است از سلامت سیم و دو شاخه دستگاه نیز اطمینان حاصل کنید.
سپس باید اقدام به بررسی سیم رابط یا محافظ نمایید. بررسی کنید که تمامی موارد فوق کاملا سالم باشند. در صورت نیاز لازم است اقدام به تعویض سیم و دوشاخه کنید. چنانچه در این کار مهارت ندارید، بهتر است با نمایندگی تعمیر سرخ کن آاگ تماس بگیرید.

علت سوختن مواد غذایی در سرخ کن آاگ چیست؟
به منظور بررسی عوامل سوختن مواد غذایی درون سرخ کن، لازم است از موارد زیر به منظور عیب یابی سرخ کن استفاده کنید:
پیش از هرکاری لازم است از سلامت ترموستات مطمئن شوید. با معیوب شدن ترموستات مواد غذایی درون سرخ کن می سوزند. لازم است پلاتین های ترموستات را بررسی کنید. می توانید به منظور تعمیر و یا تعویض ترموستات با نمایندگی تعمیر سرخ کن آاگ در تماس باشید.

چرا لامپ خبر سرخ کن آاگ روشن نمی شود؟
با بررسی موارد زیر می توانید اقدام به عیب یابی سرخ کن و رفع مشکل کار نکردن لامپ خبر کنید کنید:
پیش از هرکاری لازم است ترموستات را بررسی کنید و از سلامت آن مطمئن شوید. در صورت نیاز بهتر است اقدام به تعمیر آن کنید.
گاهی ممکن است به مرور زمان، پلاتین های ترموستات سرخ کن و یا لحیم آن ها از مدار خارج شده باشد. لازم است اقدام به بررسی پلاتین های پایه های ترموستات کنید. همچنین ممکن است معیوب شدن چراغ موجب بروز این مشکل شده باشد که لازم است آن را بررسی کنید. به منظور چک کردن پلاتین ترموستات از خدمات تعمیر سرخ کن آاگ در محل استفاده نمایید.

 

سؤالات متداول کاربران در زمینه تعمیر سرخ کن آاگ در تهران

 
 
 

مراحل کار تعمیرات لوازم خانگی

 

سوالات متداول و رایج

نحوه ثبت تعمیر سرخ کن آاگ در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

جهت ثبت تعمیر سرخ کن آاگ در روبراه سرویس تنها کافی است با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید و یا سرخ کنم فوق را پر کنید تا در‌ ۲۴ ساعت شبانه روز پشتیبان روبراه سرویس با شما تماس گرفته و پس از مشاوره رایگان و ثبت تعمیرات سرخ کن آاگ ، تعمیرکار را در سریع ترین زمان به محل شما اعزام نماید.

چه مدت طول می کشد تا پس از ثبت تعمیرات سرخ کن آاگ، تعمیرکار روبراه سرویس در محل حاضر شود؟

پس از ثبت تعمیر سرخ کن آاگ در روبراه سرویس ، در کمتر از یک ساعت تعمیرکار با شما تماس گرفته و در زمانی که برای شما مناسب است در محل شما جهت تعمیر سرخ کن آاگ حاضر می شود.

هزینه تعمیر سرخ کن آاگ در روبراه سرویس چقدر است؟

کلیه هزینه های تعمیرات در روبراه سرویس بر اساس نرخ مصوب و تعرفه های دولتی می باشد. به این صورت با سپردن تعمیر سرخ کن آاگ به روبراه سرویس تا ۷۵ درصد در هزینه های خود صرفه جویی نموده اید. پس از پایان تعمیر نیز فاکتوری معتبر متشکل از تمامی هزینه ها تعمیر سرخ کن آاگ به شما تقدیم می گردد.

خدمات پس از تعمیر سرخ کن آاگ در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

جهت کسب رضایت مشتری، پس از اتمام تعمیر سرخ کن آاگ ، بر اساس نوع تعمیرات به مشتری ۳ تا ۶ ماه خدمات پس از تعمیر تقدیم می گردد تا در صورت بروز مجدد مشکل تعمیرکاران روبراه سرویس اقدام به تعمیر رایگان سرخ کن آاگ در محل نمایند.

استفاده از خدمات روبراه سرویس جهت تعمیر سرخ کن آاگ چه مزایایی دارد؟

روبراه سرویس نمایندگی تعمیرات آاگ با سال ها سابقه زیر نظر مجرب ترین تعمیرکاران شهر تهران است که جهت تعمیر سرخ کن آاگ از با کیفیت ترین قطعات استفاده می نماید. خدمات تعمیر سرخ کن آاگ در محل انجام می گیرد که موجب می شود دیگر نیازی به پرداخت هزینه حمل نداشته باشید و در حین حمل به دستگاه شما آسیب وارد نشود.

آیا تعمیرگاه روبراه سرویس معتبر است؟

تعمیرگاه روبراه سرویس با بیش از سال ها سابقه و برخورداری از مجرب ترین تعمیرکاران شهر تهران و بهترین قطعات اقدام به تعمیر لوازم خانگی و آشپزخانه در شهر تهران می نماید. روبراه سرویس از تمامی مدارک اعتبار سنجی و مجوز رسمی اتحادیه برخوردار است.

در صورت عدم رضایت از تکنسین اعزامی در روبراه سرویس چه اقداماتی را می توان انجام داد؟

در صورتی که پس از تعمیر به هر دلیلی از تعمیرکار روبراه سرویس رضایت نداشتید تنها کافی است با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید تا پشتیبان روبراه سرویس اقدام به پیگیری شکایت شما نمایند

چه تضمینی جهت حفظ حریم شخصی و امنیت مشتری در حضور تکنسین روبراه سرویس وجود دارد؟

تعمیرکاران لوازم خانگی در روبراه سرویس مجرب ، متعهد و امانت دار می باشند و همچنین دارای سلامت روان و گواهی عدم سوء پیشینه برای امنیت خاطر مشتری می باشند.

نحوه تصفیه حساب پس از انجام خدمات تعمیرات در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

پس از اتمام تعمیرات، تعمیرکار به شما فاکتوری معتبر متشکل از هزینه های انجام گرفته به همراه گارانتی به شما تقدیم می نمایند و شما می توانید هزینه فاکتور را به حساب تکنسین و یا تعمیرگاه روبراه سرویس واریز کنید.

 

خدمات تعمیرات آاگ:

نمایندگی تعمیر آاگ

نمایندگی تعمیر آاگ در تهران

چیزی که پس از انجام تعمیرات، روبراه سرویس روی آن تاکید دارد خدمات پس از فروش ( After Sales Services/AAS) است. آاگ برند با سابقه جهانی با هزاران زیرمجموعه و تخصص چند ده ساله در لوازم خانگی بهترین کیفیت را ارائه می دهد و تعمیرات آن در ایران بر عهده ماست.

 
 

 

 home-repair  

تعمیر بجای خرید جدید

تکنسین‌های ما آموزش دیده‌اند که ابتدا بصورت رایگان و تلفنی مشکل شما را رفع کنند و اگر نشد، حضورا در محل ابتدا سعی در تعمیر وسایل فنی قطعه بخصوص می‌کنند و در مرحله بعد به تعویض آن قطعه خاص با ارزان‌ترین قیمت مبادرت می‌کنند.

 

سرعت در خدمات

هر کسی به ما تلفن بزند یا از طریق تکمیل فرم درخواست تعمیرات آنرا ارسال کند همکاران ما در پایگاه در اسرع وقت تکنسین متخصص را از نزدیک‌ترین محله به سمت وی رهسپار می‌سازند.

با تجربه و متخصص

روبراه سرویس دارای برترین متخصصان سرویس‌کار محترم برای ارسال به شهرستان‌های سراسر ایران و تهران است. تجربه ما هدف نهایی شما برای تعمیر دستگاه‌هایتان در منزل است.

 

ارزان ترین قیمت

مهم‌ترین ویژگی روبراه سرویس ارزان بودن قطعات فنی و لوازم یدکی برای تعمیرات لوازم خانگی به علت تامین‌کنندگی ما و خرید مستقیم از کارخانه خارجی است.

 

گارانتی

گارانتی خدمات

خدمات پس از فروش ما زبانزد خاص و عام است و هیچوقت شما را تنها نمی‌گذاریم. ما ضمانت تعمیرات خود را در عمل نشان می‌دهیم. پس از انجام تعمیرات نیز با شما می‌مانیم.

فروش-انواع-قطعات-لوازم-خانگی

پر فروش ترین قطعات جانبی

پرفروش ترین محصولات

کاسه غذاساز بوش

پارچ تک غذاساز بوش

۰ تومان

هیت پمپ کوچک

۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان

شفت-غذاساز-بوش

کوپل شفت غذاساز بوش

۴۵۰,۰۰۰ تومان

قرص ماشین لباسشویی آریل ARIEL ترکیه بسته ۳۳ عددی

۳۴۰,۰۰۰ تومان

نرم کننده لباس یوموش با رایحه ارکیده حجم ۱۴۴۰ میل

۱۵۰,۰۰۰ تومان

قرص ماشین ظرفشویی فیری مدل PLATINUM بسته ۶۵ عددی

۳۷۵,۰۰۰ تومان

نمک ماشین ظرفشويی فيری ۲ کيلویی

۸۰,۰۰۰ تومان

مایع لباسشویی پرسیل persil

۳۳۰,۰۰۰ تومان

قرص جرمگیر ظرفشویی سه تایی فینیش

۱۹۳,۲۰۰ تومان

بوگیر ظرفشویی فینیش

۱۳۰,۰۰۰ تومان

کلید ظرفشویی توکار بوش

۸۰۰,۰۰۰ تومان

طبقه یخچال بوش

۱,۵۷۳,۲۰۰ تومان

گوشه گیر جاروبرقی بوش

۲۸۰,۰۰۰ تومان

پایه پارچ مخلوط کن mixx2G کد ۱۲۰۱۴۰۳۰

۶۸۰,۰۰۰ تومان

پمپ تخلیه ظرفشویی بوش SGS

۱,۳۱۱,۰۰۰ تومان

لاستیک دور درب یخچال فریزر توکار بوش

لاستیک لباسشویی بوش ۶ و ۷ کیلویی بدون شیشه شور با کد :۴۴۳۴۵۵

۴۰۰,۰۰۰ تومان

جرمگیر اتو

۲۳۴,۶۰۰ تومان

مایع کالک قهوه ساز بوش

۵۰۰,۰۰۰ تومان

جرمگیر لباسشویی و ظرفشویی

۴۵۰,۰۰۰ تومان

قرص ۹۰ عددی فایری پلاتینیوم

۹۶۰,۰۰۰ تومان