هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تعمیر هود آاگ در تهران

5/5 - (1 امتیاز)

 تلفن نمایندگی تعمیر هود آاگ در محل :

جهت درخواست تعمیرکار متخصص برای تعمیر هود آاگ در تهران، فرم زیر را پر کنید و ارسال فرمایید:

درخواست تعمیرات

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

یکی از کاربردی ترین لوازم در خانه ها به خصوص در خانه های آپارتمانی، هود می باشد. چرا که در خانه های آپارتمانی در هنگام پخت غذا، بوی غذا درون منزل شما پخش می شود که این اتفاق بدون شک برای کاربران بسیار ناخوشایند است. از همین رو لازم است به سرویس، عیب یابی و تعمیر هود خود توجه کنید.

تعمیر هود آاگ

تعمیر هود آاگ در تهران

در صورتی که هود آاگ یکی از کاربردی ترین لوازم برقی در منزل شما محسوب می شود، می توانید به منظور دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیر هود آاگ زیر نظر مجرب ترین تعمیرکاران، فرم فوق را پر کنید و یا با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید تا در سریع ترین زمان تعمیرکاران مجرب در محل شما حاضر شده و اقدام به ارائه خدمات نمایند.

تعمیر ماشین لباسشویی

نماد اینماد روبراه سرویس

 

تعمیر هود آاگ در روبراه سرویس از چه خدماتی تشکیل شده است؟
تعمیر هود آاگ کار فنی و تخصصی است و تعمیر این دستگاه نیز نیاز به دانش فنی و تخصصی دارد و سرویس کار مجرب نیز باید آشنایی کامل با با تمامی قطعات جانبی هود آاگ داشته باشد تا به این صورت بتواند سریع و دقیق اقدام به عیب یابی دستگاه شما نماید. 

به دلیل افزایش قیمت لوازم خانگی برند آاگ علی الخصوص هود آاگ و قطعات جانبی دستگاه، تعمیرکاران روبراه سرویس به منظور کسب رضایت مشتری تا حد امکان اقدام به عیب یابی تعمیر قطعات هود شما می نمایند و در صورت نیاز به تعویض این قطعات نیز از اورجینال ترین قطعات جانبی آاگ استفاده می کنند تا به این صورت پس از اتمام تعمیر، تا مدت ها با دستگاه دچار مشکل نشوید و عملکرد و طول عمر هود آاگ افزایش یابد.

شناسایی نزدیک ترین تعمیرگاه هود آاگ
در صورتی که به تازگی به محل جدیدی برای سکونت نقل مکان کرده اید تنها می توانید با پرس و جو از هم محلی های خود اقدام به شناسایی معتبر ترین نمایندگی تعمیرات هود آاگ در محدوده خود کنید.
روبراه سرویس نمایندگی تعمیرات هود آاگ در کلیه نقاط تهران و با برخورداری از مجرب ترین سرویس کاران می باشد. پس از یافتن مجموعه خوب و حرفه ای لازم است از کیفیت خدمات و رضایت مشتریان در خصوص سرویس، نصب و تعمیر هود آاگ آگاهی یابید.
روبراه سرویس با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه تعمیر و سرویس تخصصی هود آاگ به مرکز معتبر تعمیرات ‌تبدیل شده است و با شعار رضایت مشتریان آینده ماست اقدام به ارائه کلیه خدمات با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت در محل شما می نماید.

مهارت تعمیرکاران روبراه سرویس در زمینه تعمیر تخصصی هود آاگ
پس از یافتن تعمیرگاه مجاز هود آاگ در نزدیکی محل سکونت خود، لازم است بررسی کنید که این مجموعه از خدمات حرفه ای تعمیر هود آاگ برخوردار است؟ آیا این مجموعه دارای تعمیرکاران مجرب برای تعمیر تخصصی هود آاگ است؟
آیا به منظور تعمیر هود آاگ در محل شما از قطعات فابریک و اورجینال دستگاه استفاده می نمایند؟ در صورتی برخورداری مجموعه مورد نظر شما از این خدمات در هزینه و زمان شما به شکل قابل توجهی صرفه جویی می شود.
پس از یافتن نمایندگی تعمیر هود آاگ در محل، دیگر نیازی به صرف هزینه زیاد جهت حمل و نقل و ایاب ذهاب نخواهید داشت. روبراه سرویس نمایندگی تعمیرات هود آاگ در تهران است که در سریع ترین زمان ممکن تمامی مدل های هود آاگ با جدید ترین امکانات را در محل شما عیب یابی و تعمیر نمایید.

برخورداری از مجوز فعالیت به عنوان نمایندگی تعمیر آاگ
یکی دیگر از مهم ترین فاکتور ها به منظور انتخاب نمایندگی تعمیرات هود آاگ در تهران بررسی سابقه تعمیرگاه است. علاوه بر آن نمایندگی تعمیرات هود آاگ لازم است برخوردار از افراد مجرب ، آموزش دیده و ماهر باشد و همچنین پیش از استخدام بررسی کند که این افراد از سلامت روان برخوردار بوده و دارای هیچ گونه سابقه کیفری نباشند.
تعمیرکاران مجرب برای تعمیر هود آاگ پس از عیب یابی دستگاه، سریعا متوجه مشکل می شوند و می توانند با تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض آن قطعه مشکل هود آاگ را حل کنند. اگر تعمیرکار هود آاگ از دانش و مهارت کافی در زمینه تعمیرات برخوردار نباشد به دستگاه شما آسیب های جبران ناپذیری وارد می کند.
تعمیرکاران روبراه سرویس پس از اعزام به محل شما، با کوچک ترین نگاه به دستگاه از مشکل دستگاه آگاهی می یابند و به اطلاع شما می رسانند که تعمیر هود آاگ به صرفه است و یا بهتر است اقدام به خریداری هود جدید نمایید. به صورت کلی برخی از مشکلات هود های آاگ رایج اند که در ادامه به بررسی علت بروز این مشکلات خواهیم پرداخت.

آموزش تعمیر هود آاگ در روبراه سرویس
تعمیرکاران روبراه سرویس به منظور سهولت کاربران در جهت تعمیرات هود آاگ در محل، راهکارهایی را ارائه نموده اند و سوالات پرتکرار و مشکلات رایج هود آاگ را برای شما شرح دادند تا با مشاهده این مشکلات بتوانید سریعا اقدام به تعمیر هود آاگ در منزل خود نمایید.

علت یکسره کار کردن هود آاگ چیست؟
در صورتی که هود شما به صورت یکسره کار می کند، می توانید به منظور عیب یابی و تعمیر دستگاه اقدام به بررسی موارد زیر نمایید:
گاهی ممکن است دکمه روشن و خاموش دستگاه شما معیوب شده باشد. در این شرایط لازم است از یک تعمیرکار کمک بگیرید. همچنین ممکن است که خرابی برد الکترونیکی هود موجب کار مداوم دستگاه شما شده باشد. معیوب شدن تاچ پد در هودهای لمسی نیز یکی دیگر از عوامل خرابی و یکسره شدن هود است که لازم است در این شرایط از یک تکنسین مجرب در این زمینه کمک بگیرید.

علت کاهش مکش هود آاگ چیست؟
در صورت کم شدن مکش دستگاه، لازم است اقدام به بررسی موارد زیر را به منظور تعمیر هود آاگ در محل کنید:

گاهی ممکن است که به دلیل تمیز نکردن دستگاه و انباشت چربی، با کاهش مکش هود مواجه شوید. در این شرایط لازم است اقدام به تمیز کردن آن نمایید. گاهی ممکن است که معیوب شدن پروانه فن هود، ناشی از استفاده برای زمان طولانی دچار مشکل شده باشد. علاوه بر آن سرعت پایین دور موتور هود نیز عامل مهم دیگری برای کاهش مکش هود است و لازم است در صورت نیاز دور مکش دستگاه را افزایش دهید.

علت روشن نشدن چراغ های هود آاگ چیست؟
اگر چراغ های هود روشن نمی شود، لازم است به منظور تعمیرات هود آاگ اقدام به بررسی موارد زبر نمایید:
گاهی ممکن است جریان برق دچار مشکل شده باشد. در این شرایط لازم است از یک برقکار کمک بگیرید.
همچنین ممکن است که دکمه های روشن و خاموش هود، دچار اختلال شده باشد و بهتر است از یک تکنسین کمک بگیرید. چنانچه سیم پیچی داخلی دستگاه نیز دچار مشکل شده باشد، چراغ های هود شما روشن نخواهد شد.

علت صدای زیاد هود آاگ در زمان چیست؟
به منظور رفع مشکل صدای زیاد هود آاگ در زمان کار لازم است به موارد زیر توجه کنید:
خارج شدن صدای بیش از حد از هود می تواند نشانه معیوب شدن موتور دستگاه باشد که لازم است در این شرایط از یک تعمیرکار کمک بگیرید. همچنین ممکن است پیچ های داخلی دستگاه باز شده باشند و یا قطعات داخلی هود شل شده و یا از جای اصلی خود خارج شده باشد و موجب خارج شدن صدای زیاد دستگاه شود. 

علاوه بر آن ممکن است کثیفی فضای خروجی هوای هود نیز موجب خارج شدن تولید صدای ناهنجار دستگاه شود. شما می توانید به منظور دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیر هود آاگ در تهران با روبراه سرویس در تماس باشید.

 

سؤالات متداول کاربران در زمینه تعمیر هود آاگ در تهران

 
 
 

مراحل کار تعمیرات لوازم خانگی

 

سوالات متداول و رایج

نحوه ثبت تعمیر هود آاگ در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

جهت ثبت تعمیر هود آاگ در روبراه سرویس تنها کافی است با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید و یا هودم فوق را پر کنید تا در‌ ۲۴ ساعت شبانه روز پشتیبان روبراه سرویس با شما تماس گرفته و پس از مشاوره رایگان و ثبت تعمیرات هود آاگ ، تعمیرکار را در سریع ترین زمان به محل شما اعزام نماید.

چه مدت طول می کشد تا پس از ثبت تعمیرات هود آاگ، تعمیرکار روبراه سرویس در محل حاضر شود؟

پس از ثبت تعمیر هود آاگ در روبراه سرویس ، در کمتر از یک ساعت تعمیرکار با شما تماس گرفته و در زمانی که برای شما مناسب است در محل شما جهت تعمیر هود آاگ حاضر می شود.

هزینه تعمیر هود آاگ در روبراه سرویس چقدر است؟

کلیه هزینه های تعمیرات در روبراه سرویس بر اساس نرخ مصوب و تعرفه های دولتی می باشد. به این صورت با سپردن تعمیر هود آاگ به روبراه سرویس تا ۷۵ درصد در هزینه های خود صرفه جویی نموده اید. پس از پایان تعمیر نیز فاکتوری معتبر متشکل از تمامی هزینه ها تعمیر هود آاگ به شما تقدیم می گردد.

خدمات پس از تعمیر هود آاگ در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

جهت کسب رضایت مشتری، پس از اتمام تعمیر هود آاگ ، بر اساس نوع تعمیرات به مشتری ۳ تا ۶ ماه خدمات پس از تعمیر تقدیم می گردد تا در صورت بروز مجدد مشکل تعمیرکاران روبراه سرویس اقدام به تعمیر رایگان هود آاگ در محل نمایند.

استفاده از خدمات روبراه سرویس جهت تعمیر هود آاگ چه مزایایی دارد؟

روبراه سرویس نمایندگی تعمیرات آاگ با سال ها سابقه زیر نظر مجرب ترین تعمیرکاران شهر تهران است که جهت تعمیر هود آاگ از با کیفیت ترین قطعات استفاده می نماید.
خدمات تعمیر هود آاگ در محل انجام می گیرد که موجب می شود دیگر نیازی به پرداخت هزینه حمل نداشته باشید و در حین حمل به دستگاه شما آسیب وارد نشود.

آیا تعمیرگاه روبراه سرویس معتبر است؟

تعمیرگاه روبراه سرویس با بیش از سال ها سابقه و برخورداری از مجرب ترین تعمیرکاران شهر تهران و بهترین قطعات اقدام به تعمیر لوازم خانگی و آشپزخانه در شهر تهران می نماید. روبراه سرویس از تمامی مدارک اعتبار سنجی و مجوز رسمی اتحادیه برخوردار است.

در صورت عدم رضایت از تکنسین اعزامی در روبراه سرویس چه اقداماتی را می توان انجام داد؟

در صورتی که پس از تعمیر به هر دلیلی از تعمیرکار روبراه سرویس رضایت نداشتید تنها کافی است با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید تا پشتیبان روبراه سرویس اقدام به پیگیری شکایت شما نمایند

چه تضمینی جهت حفظ حریم شخصی و امنیت مشتری در حضور تکنسین روبراه سرویس وجود دارد؟

تعمیرکاران لوازم خانگی در روبراه سرویس مجرب ، متعهد و امانت دار می باشند و همچنین دارای سلامت روان و گواهی عدم سوء پیشینه برای امنیت خاطر مشتری می باشند.

نحوه تصفیه حساب پس از انجام خدمات تعمیرات در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

پس از اتمام تعمیرات، تعمیرکار به شما فاکتوری معتبر متشکل از هزینه های انجام گرفته به همراه گارانتی به شما تقدیم می نمایند و شما می توانید هزینه فاکتور را به حساب تکنسین و یا تعمیرگاه روبراه سرویس واریز کنید.

 

خدمات تعمیرات آاگ:

نمایندگی تعمیر آاگ

نمایندگی تعمیر آاگ در تهران

چیزی که پس از انجام تعمیرات، روبراه سرویس روی آن تاکید دارد خدمات پس از فروش ( After Sales Services/AAS) است. آاگ برند با سابقه جهانی با هزاران زیرمجموعه و تخصص چند ده ساله در لوازم خانگی بهترین کیفیت را ارائه می دهد و تعمیرات آن در ایران بر عهده ماست.

 
 

 

 home-repair  

تعمیر بجای خرید جدید

تکنسین‌های ما آموزش دیده‌اند که ابتدا بصورت رایگان و تلفنی مشکل شما را رفع کنند و اگر نشد، حضورا در محل ابتدا سعی در تعمیر وسایل فنی قطعه بخصوص می‌کنند و در مرحله بعد به تعویض آن قطعه خاص با ارزان‌ترین قیمت مبادرت می‌کنند.

 

سرعت در خدمات

هر کسی به ما تلفن بزند یا از طریق تکمیل فرم درخواست تعمیرات آنرا ارسال کند همکاران ما در پایگاه در اسرع وقت تکنسین متخصص را از نزدیک‌ترین محله به سمت وی رهسپار می‌سازند.

با تجربه و متخصص

روبراه سرویس دارای برترین متخصصان سرویس‌کار محترم برای ارسال به شهرستان‌های سراسر ایران و تهران است. تجربه ما هدف نهایی شما برای تعمیر دستگاه‌هایتان در منزل است.

 

ارزان ترین قیمت

مهم‌ترین ویژگی روبراه سرویس ارزان بودن قطعات فنی و لوازم یدکی برای تعمیرات لوازم خانگی به علت تامین‌کنندگی ما و خرید مستقیم از کارخانه خارجی است.

 

گارانتی

گارانتی خدمات

خدمات پس از فروش ما زبانزد خاص و عام است و هیچوقت شما را تنها نمی‌گذاریم. ما ضمانت تعمیرات خود را در عمل نشان می‌دهیم. پس از انجام تعمیرات نیز با شما می‌مانیم.

فروش-انواع-قطعات-لوازم-خانگی

پر فروش ترین قطعات جانبی هود

هود و کشو گرمکن

موتور هود بوش

موتور هود بوش با کد فنی ۰۰۷۴۳۱۳۰

۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

لامپ هود بوش

لامپ هود بوش با کد فنی ۰۰۴۲۴۹۸۶

۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان

فیلتر کربنی هود بوش

فیلتر کربنی هود بوش با کد فنی ۱۱۰۴۹۷۰۱

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

کوپل کشو گرم کن بوش

کوپل کشو گرمکن بوش با کد فنی ۱۰۰۰۲۴۲۹

۸۵۰,۰۰۰ تومان

برد هود بوش

برد هود بوش با کد فنی ۰۰۷۵۱۵۷۳

۰ تومان

برد هود بوش

برد هود بوش با کد فنی ۱۱۰۰۴۹۹۸

۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت و خرید کلید لامپ هود

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان

المنت کشو گرم کن بوش با کد : ۰۰۷۷۲۱۴۴

تماس بگیرید

شیشه درب کشو گرم کن بوش با کد ۰۰۷۷۲۱۵۸

۴,۰۴۶,۰۰۰ تومان

قفل کشو گرمکن بوش مدل ۱۲۰۰۵۶۰۵

۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

رابط کشو ،کشو گرم کن بوش با کد:۰۰۶۱۲۲۱۸

۶۷۹,۰۰۰ تومان

کابل برق کشو گرمکن

۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان

ولوم کشو گرم کن بوش با کد ۰۰۶۳۳۹۲۱

۳۷۹,۰۰۰ تومان

فن کشو گرم کن بوش با کد ۰۰۶۸۶۶۸۴

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

شیشه درب کشو گرمکن

۶,۷۵۰,۰۰۰ تومان

برد نمایشگر هود بوش با کد ۱۲۰۱۱۰۰۹

۱,۹۹۱,۰۰۰ تومان

برد اصلی هود بوش با کد ۱۱۰۱۲۴۶۶

۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان

فیلتر هود بوش با کد ۱۱۰۲۲۴۷۲

۴۳۴,۰۰۰ تومان

موتور هود بوش با کد ۱۱۰۱۲۱۴۷

۲,۹۴۷,۰۰۰ تومان

کابل برق ظرفشویی بوش

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان