هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تعمیر یخچال فریزر جی پلاس

Rate this page

تلفن نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در محل :

جهت درخواست تعمیرکار متخصص برای تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در تهران، فرم زیر را پر کنید و ارسال فرمایید: 

درخواست تعمیرات

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

همان طور که می دانید جی پلاس یکی از برند های ایرانی بسیار محبوب در بازار جهان است که اقدام به تولید انواع لوازم برقی و خانگی می نماید و یکی از کاربردی ترین محصولات این برند نیز یخچال فریزر است. به دلیل اهمیت یخچال فریزر در زندگی روزمره لازم است اگر در زمان کار با این دستگاه دچار مشکل شده اید سریعا به فکر یافتن مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی جی پلاس نمایید.

تعمیر یخچال فریزر جی پلاس

تعمیر یخچال فریزر جی پلاس

روبراه سرویس مرکز تعمیرات برند جی پلاس در تهران است که به صورت تخصصی اقدام به تعمیر یخچال فریزر می نماید. به این صورت بهتر است جهت دریافت خدمات تعمیر یخچال فریزر جی پلاس با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید و یا فرم فوق را پر کنید تا مجرب ترین تعمیرکاران در سریع ترین زمان در محل شما حاضر شده و اقدام به ارائه خدمات نمایند.

نماد اینماد روبراه سرویس

 

تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در روبراه سرویس از چه خدماتی تشکیل شده است؟

تعمیر یخچال فریزر جی پلاس کار فنی و تخصصی است و تعمیر این دستگاه نیز نیاز به دانش فنی و تخصصی دارد و سرویس کار مجرب نیز باید آشنایی کامل با با تمامی قطعات جانبی یخچال فریزر جی پلاس داشته باشد تا به این صورت بتواند سریع و دقیق اقدام به عیب یابی دستگاه شما نماید. 

به دلیل افزایش قیمت لوازم خانگی برند جی پلاس علی الخصوص یخچال فریزر جی پلاس و قطعات جانبی دستگاه، تعمیرکاران روبراه سرویس به منظور کسب رضایت مشتری تا حد امکان اقدام به عیب یابی تعمیر قطعات یخچال فریزر شما می نمایند و در صورت نیاز به تعویض این قطعات نیز از اورجینال ترین قطعات جانبی جی پلاس استفاده می کنند تا به این صورت پس از اتمام تعمیر، تا مدت ها با دستگاه دچار مشکل نشوید و عملکرد و طول عمر یخچال فریزر جی پلاس افزایش یابد.

شناسایی نزدیک ترین تعمیرگاه یخچال فریزر جی پلاس

در صورتی که به تازگی به محل جدیدی برای سکونت نقل مکان کرده اید تنها می توانید با پرس و جو از هم محلی های خود اقدام به شناسایی معتبر ترین نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جی پلاس در محدوده خود کنید.

روبراه سرویس نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جی پلاس در کلیه نقاط تهران و با برخورداری از مجرب ترین سرویس کاران می باشد. پس از یافتن مجموعه خوب و حرفه ای لازم است از کیفیت خدمات و رضایت مشتریان در خصوص سرویس، نصب و تعمیر یخچال فریزر جی پلاس آگاهی یابید.

روبراه سرویس با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه تعمیر و سرویس تخصصی یخچال فریزر جی پلاس به مرکز معتبر تعمیرات ‌تبدیل شده است و با شعار رضایت مشتریان آینده ماست اقدام به ارائه کلیه خدمات با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت در محل شما می نماید.

مهارت تعمیرکاران روبراه سرویس در زمینه تعمیر تخصصی یخچال فریزر جی پلاس

پس از یافتن تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر جی پلاس در نزدیکی محل سکونت خود، لازم است بررسی کنید که این مجموعه از خدمات حرفه ای تعمیر یخچال فریزر جی پلاس برخوردار است؟ آیا این مجموعه دارای تعمیرکاران مجرب برای تعمیر تخصصی یخچال فریزر جی پلاس است؟

آیا به منظور تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در محل شما از قطعات فابریک و اورجینال دستگاه استفاده می نمایند؟ در صورتی برخورداری مجموعه مورد نظر شما از این خدمات در هزینه و زمان شما به شکل قابل توجهی صرفه جویی می شود.

پس از یافتن نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در محل، دیگر نیازی به صرف هزینه زیاد جهت حمل و نقل و ایاب ذهاب نخواهید داشت. روبراه سرویس نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جی پلاس در تهران است که در سریع ترین زمان ممکن تمامی مدل های یخچال فریزر جی پلاس با جدید ترین امکانات را در محل شما عیب یابی و تعمیر نمایید.

برخورداری از مجوز فعالیت به عنوان نمایندگی تعمیر جی پلاس

یکی دیگر از مهم ترین فاکتور ها به منظور انتخاب نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جی پلاس در تهران بررسی سابقه تعمیرگاه است. علاوه بر آن نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جی پلاس لازم است برخوردار از افراد مجرب ، آموزش دیده و ماهر باشد و همچنین پیش از استخدام بررسی کند که این افراد از سلامت روان برخوردار بوده و دارای هیچ گونه سابقه کیفری نباشند.

تعمیرکاران مجرب برای تعمیر یخچال فریزر جی پلاس پس از عیب یابی دستگاه، سریعا متوجه مشکل می شوند و می توانند با تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض آن قطعه مشکل یخچال فریزر جی پلاس را حل کنند. اگر تعمیرکار یخچال فریزر جی پلاس از دانش و مهارت کافی در زمینه تعمیرات برخوردار نباشد به دستگاه شما آسیب های جبران ناپذیری وارد می کند.

تعمیرکاران روبراه سرویس پس از اعزام به محل شما، با کوچک ترین نگاه به دستگاه از مشکل دستگاه آگاهی می یابند و به اطلاع شما می رسانند که تعمیر یخچال فریزر جی پلاس به صرفه است و یا بهتر است اقدام به خریداری یخچال فریزر جدید نمایید. به صورت کلی برخی از مشکلات یخچال فریزر های جی پلاس رایج اند که در ادامه به بررسی علت بروز این مشکلات خواهیم پرداخت.

جهت ثبت درخواست تعمیر یخچال خود تنها کافی است بر روی برند یخچال خود کلیک کنید

برند‌‌ ها

آموزش عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در محل زیر نظر مرکز روبراه سرویس

ممکن است در زمان کار با یخچال فریزر جی پلاس دچار مشکلاتی شوید که برخی از آنها در منزل قابل حل بوده و برخی دیگر نیاز به عیب یابی تخصصی دارند. در ادامه شما را با رایج ترین مشکلات یخچال فریزر و همچنین نحوه تعمیر یخچال فریزر جی پلاس آشنا خواهیم کرد.

علت خارج شدن صدای زیاد از یخچال فریزر جی پلاس چیست؟
یکی از مشکلات رایج کاربران در زمان کار با یخچال، خارج شدن صدای زیاد از دستگاه است که در ادامه اقدام به نحوه عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در محل می نماییم:
ممکن است بروز این مشکل ناشی از تراز نبودن دستگاه باشد که این امر در زمان کار موجب خارج شدن صدای زیاد از یخچال می گردد. علاوه بر آن ممکن است است چیدمان نادرست مواد غذایی درون یخچال و لق بودن ظروف موجب خارج شدن صدا شود.
در شرایط نیز کمپرسور یخچال شما معیوب که در زمان کار با خارج شدن صدا از دستگاه مواجه می شوید. در صورت خارج شدن صدای زیاد ز کمپرسور یخچال خود بهتر است از تعمیر دستگاه توسط خودتان خودداری نموده و در سریع ترین زمان به منظور رفع این مشکل اقدام به ثبت درخواست تعمیر یخچال فریزر جی پلاس نمایید.

چرا از یخچال فریزر جی پلاس آب نشت کرده است؟
یکی دیگر از مشکلات رایج کاربران در زمان کار با یخچال های جی پلاس نشت آب از یخچال جی پلاس می باشد که در ادامه اقدام به آموزش عیب یابی و تعمیر یخچال جی پلاس در محل می پردازیم:
نشتی آب از دستگاه ممکن است ناشی از زیاد بودن آب در آبسرد کن دستگاه باشد که در این شرایط لازم است اقدام به به تنظیم آب آبسردکن یخچال نمایید. علاوه بر آن ممکن است شاسی آبسردکن یخچال شما دچار مشکل شده باشد که در این شرایط لازم است از یک نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جی پلاس به منظور تعویض این قطعه و تعمیر آن کمک بگیرید.
در صورت پوشیده شدن اواپراتور از برفک نیز ممکن است با نشت آب از یخچال مواجه شوید که در صورت عدم رسیدگی به این موضوع ممکن است با مشکلات بیشتری در دستگاه مواجه شده و ناچار به تعمیر یخچال فریزر جی پلاس شوید.
عامل مهم دیگر نشت آب می تواند جمع شدن آب در قسمت جا میوه ای یخچال باشد که ناشی از گرفتگی در ناودان یخچال ها است که به منظور رفع این مشکل و پیشگیری از نیاز به تعمیر یخچال فریزر جی پلاس خود بهتر است با استفاده از یک سیخ فضای این ناودان که سوراخی است که در قسمت عقبی یخچال تعبیه شده است را به خوبی باز نمایید.

علت خنک نکردن یخچال فریزر جی پلاس چیست؟
به منظور رفع مشکل خنک نکردن در یخچال فریزر جی پلاس بهتر است با بررسی موارد زیر اقدام به عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در محل خود نمایید:
گاهی ت.قات دمای تنظیم شده برای یخچال مناسب فصلی که در آن قرار دارید نیست و به همین دسبب یخچال شما قادر به خنک کردن نیست. همچنین ممکن است محلی که یخچال خود را در آن قرار گرفته است، فضایی گرم باشد. معیوب شدن ترموستات یخچال نیز از دیگر مهم ترین عوامل خنک نکردن یخچال است که به منظور رفع ایرادات ترموستات به صورت تخصصی بهتر است از نزدیکترین مرکز تعمیرات یخچال فریزر جی پلاس در تهران کمک بگیرید.

علت برفک زدن یخچال فریزر جی پلاس چیست؟
گاهی اوقات ممکن است با مشکل برفک زدن یخچال فریزر جی پلاس مواجه شوید که به منظور رفع این مشکل لازم است جهت عیب یابی و تعمیر یخچال جی پلاس در محل خود اقدام به بررسی موارد زیر نمایید:
گاهی ممکن است محیط دستگاه شما مرطوب باشد و نفوذ این رطوبت به درون دستگاه موجب برفک زدن یخچال شود. گاهی نیز ممکن است لوازمی نظیر سماور که بخار تولید میکنند در نزدیکی دستگاه شما قرار داشته باشد. در شرایطی نیز ممکن است ترموستات دستگاه شما دچار مشکل شده باشد. اگر از دانش فنی کافی جهت رفع این مشکل بهره مند نیستید بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در محل استفاده کنید.

علت کار کردن مداوم یخچال فریزر جی پلاس پیست؟
یخچال ها لوازمی هستند که لازم است به صورت مرتب پس از دقایقی کار به استراحت روند و کارکرد مداوم یخچال نشانه وجود یک مشکل در این دستگاه است که لازم است به منظ.ر عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر جی پلاس اقدام به بررسی موارد زیر نمایید:
گاهی ممکن است ترموستات دستگاه شما معیوب شده باشد که در این شرایط بررسی دمای مطلوب دچار مشکل شده و در نتیجه باعث کارکرد یکسره یخچال می شود. علاوه بر آن معیوب شدن ترموستات یخچال نیز یکی دیگر از مهم ترین عواملی است که می تواند موجب عملکرد مداوم یخچال شود.
اگر در هر یک از قطعات اصلی یخچال نظیر ترموستات و یا کمپرسور مشکلی ایجاد شود لازم است به منظور تعمیر آن با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در تماس باشید چرا که این قطعات از حساسیت بالایی برخوردر بوده و ممکن است موجب بروز آسیب های بیشتری در یخچال شما شود.

تعمیرات تخصصی جی پلاس در تهران

 

سؤالات متداول کاربران در زمینه تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در تهران

 
 
 

مراحل کار تعمیرات لوازم خانگی

 

سوالات متداول و رایج

نحوه ثبت تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

جهت ثبت تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در روبراه سرویس تنها کافی است با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید و یا فرم فوق را پر کنید تا در‌ ۲۴ ساعت شبانه روز پشتیبان روبراه سرویس با شما تماس گرفته و پس از مشاوره رایگان و ثبت تعمیرات یخچال فریزر جی پلاس ، تعمیرکار را در سریع ترین زمان به محل شما اعزام نماید.

چه مدت طول می کشد تا پس از ثبت تعمیرات یخچال فریزر جی پلاس، تعمیرکار روبراه سرویس در محل حاضر شود؟

پس از ثبت تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در روبراه سرویس ، در کمتر از یک ساعت تعمیرکار با شما تماس گرفته و در زمانی که برای شما مناسب است در محل شما جهت تعمیر یخچال فریزر جی پلاس حاضر می شود.

هزینه تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در روبراه سرویس چقدر است؟

کلیه هزینه های تعمیرات در روبراه سرویس بر اساس نرخ مصوب و تعرفه های دولتی می باشد. به این صورت با سپردن تعمیر یخچال فریزر جی پلاس به روبراه سرویس تا ۷۵ درصد در هزینه های خود صرفه جویی نموده اید. پس از پایان تعمیر نیز فاکتوری معتبر متشکل از تمامی هزینه ها تعمیر یخچال فریزر جی پلاس به شما تقدیم می گردد.

خدمات پس از تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

جهت کسب رضایت مشتری، پس از اتمام تعمیر یخچال فریزر جی پلاس ، بر اساس نوع تعمیرات به مشتری ۳ تا ۶ ماه خدمات پس از تعمیر تقدیم می گردد تا در صورت بروز مجدد مشکل تعمیرکاران روبراه سرویس اقدام به تعمیر رایگان یخچال فریزر جی پلاس در محل نمایند.

استفاده از خدمات روبراه سرویس جهت تعمیر یخچال فریزر جی پلاس چه مزایایی دارد؟

روبراه سرویس نمایندگی تعمیرات جی پلاس با سال ها سابقه زیر نظر مجرب ترین تعمیرکاران شهر تهران است که جهت تعمیر یخچال فریزر جی پلاس از با کیفیت ترین قطعات استفاده می نماید. خدمات تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در محل انجام می گیرد که موجب می شود دیگر نیازی به پرداخت هزینه حمل نداشته باشید و در حین حمل به دستگاه شما آسیب وارد نشود.

آیا تعمیرگاه روبراه سرویس معتبر است؟

تعمیرگاه روبراه سرویس با بیش از سال ها سابقه و برخورداری از مجرب ترین تعمیرکاران شهر تهران و بهترین قطعات اقدام به تعمیر لوازم خانگی و آشپزخانه در شهر تهران می نماید. روبراه سرویس از تمامی مدارک اعتبار سنجی و مجوز رسمی اتحادیه برخوردار است.

در صورت عدم رضایت از تکنسین اعزامی در روبراه سرویس چه اقداماتی را می توان انجام داد؟

در صورتی که پس از تعمیر به هر دلیلی از تعمیرکار روبراه سرویس رضایت نداشتید تنها کافی است با شماره ۶۸۲۸۷-۰۲۱ تماس نمایید تا پشتیبان روبراه سرویس اقدام به پیگیری شکایت شما نمایند

چه تضمینی جهت حفظ حریم شخصی و امنیت مشتری در حضور تکنسین روبراه سرویس وجود دارد؟

تعمیرکاران لوازم خانگی در روبراه سرویس مجرب ، متعهد و امانت دار می باشند و همچنین دارای سلامت روان و گواهی عدم سوء پیشینه برای امنیت خاطر مشتری می باشند.

نحوه تصفیه حساب پس از انجام خدمات تعمیرات در روبراه سرویس به چه صورتی است؟

پس از اتمام تعمیرات، تعمیرکار به شما فاکتوری معتبر متشکل از هزینه های انجام گرفته به همراه گارانتی به شما تقدیم می نمایند و شما می توانید هزینه فاکتور را به حساب تکنسین و یا تعمیرگاه روبراه سرویس واریز کنید.

 

 

خدمات تعمیرات جی پلاس:

تعمیر لوازم خانگی جی پلاس

تعمیر لوازم خانگی جی پلاس

چیزی که پس از انجام تعمیرات، روبراه سرویس روی آن تاکید دارد خدمات پس از فروش ( After Sales Services/AAS) است. جی پلاس برندی با سابقه با هزاران زیرمجموعه و تخصص چند ده ساله در لوازم خانگی بهترین کیفیت را ارائه می دهد و تعمیرات آن در ایران بر عهده ماست.

 
 

 

 home-repair  

تعمیر بجای خرید جدید

تکنسین‌های ما آموزش دیده‌اند که ابتدا بصورت رایگان و تلفنی مشکل شما را رفع کنند و اگر نشد، حضورا در محل ابتدا سعی در تعمیر وسایل فنی قطعه بخصوص می‌کنند و در مرحله بعد به تعویض آن قطعه خاص با ارزان‌ترین قیمت مبادرت می‌کنند.

 

سرعت در خدمات

هر کسی به ما تلفن بزند یا از طریق تکمیل فرم درخواست تعمیرات آنرا ارسال کند همکاران ما در پایگاه در اسرع وقت تکنسین متخصص را از نزدیک‌ترین محله به سمت وی رهسپار می‌سازند.

با تجربه و متخصص

روبراه سرویس دارای برترین متخصصان سرویس‌کار محترم برای ارسال به شهرستان‌های سراسر ایران و تهران است. تجربه ما هدف نهایی شما برای تعمیر دستگاه‌هایتان در منزل است.

 

ارزان ترین قیمت

مهم‌ترین ویژگی روبراه سرویس ارزان بودن قطعات فنی و لوازم یدکی برای تعمیرات لوازم خانگی به علت تامین‌کنندگی ما و خرید مستقیم از کارخانه خارجی است.

 

گارانتی

گارانتی خدمات

خدمات پس از فروش ما زبانزد خاص و عام است و هیچوقت شما را تنها نمی‌گذاریم. ما ضمانت تعمیرات خود را در عمل نشان می‌دهیم. پس از انجام تعمیرات نیز با شما می‌مانیم.

خرید قطعات یخچال بوش

پر فروش ترین قطعات جانبی یخچال فریزر

یخچال و فریزر

درب فریزر ساید بوش

درب فریزر ساید بوش با کد فنی ۰۰۲۴۳۹۷۰

۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان

جابطری یخچال بوش

جابطری یخچال بوش با کد فنی ۰۰۶۸۹۰۵۱

۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان

طبقه یخچال بوش

طبقه یخچال بوش با کد فنی ۰۰۷۰۹۶۷۷

۰ تومان

جابطری یخچال بوش

جابطری یخچال بوش با کد فنی ۰۰۷۴۳۲۷۸

۰ تومان

فلاپ یخچال بوش

فلاپ یخچال بوش با کد فنی ۰۰۶۶۳۸۹۲

۰ تومان

دستگیره درب یخچال بوش

دستگیره یخچال بوش با کد فنی ۰۰۶۴۲۷۱۰

۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان

دمپر یخچال فریزر بوش

دمپر یخچال فریزر بوش با کد فنی ۰۰۷۱۷۸۳۱

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان

جابطری یخچال بوش

جابطری یخچال بوش با کد فنی ۱۱۰۱۶۱۵۷

۱,۶۸۰,۰۰۰ تومان

پدال آبسردکن ساید بوش

پدال آبسردکن ساید بوش با کد فنی ۱۱۰۳۴۶۴۷

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

طبقه ساید بوش

طبقه یخچال ساید بوش با کد فنی ۰۰۶۷۸۷۵۹

۸۵۰,۰۰۰ تومان

بوش لولا درب یخچال فریزر بوش با کد فنی ۰۰۶۱۷۸۴۲

۳۵۰,۰۰۰ تومان

برد ساید بوش

برد اصلی ساید بوشkag90 با کد فنی ۱۲۰۳۰۹۷۵

۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان

درب کشوی فریزر بوش

درب کشوی فریزر بوش با کد فنی ۰۰۴۴۸۳۳۹

۹۰۰,۰۰۰ تومان

فلاپ یخچال بوش

فلاپ یخچال بوش با کد فنی ۰۰۷۷۳۳۶۶

۴۰۰,۰۰۰ تومان

دستگیره بلند یخچال بوش

دستگیره بلند یخچال بوش با کد فنی ۰۰۶۶۷۸۸۱

۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان

لولای درب یخچال بوش

لولای درب یخچال بوش با کد فنی ۰۰۶۵۵۲۵۶

۶۳۰,۰۰۰ تومان

فن یخچال بوش

فن یخچال بوش با کد فنی ۰۰۶۵۷۷۰۰

۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

زه کشو یخچال بوش

زه کشو یخچال بوش با کد فنی ۰۰۴۴۶۵۹۴

۴۰,۰۰۰ تومان

یخساز ساید بوش

یخساز ساید بوش با کد فنی ۰۰۴۹۸۰۰۹

۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان

طبقه داخلی یخچال بوش

طبقه داخلی یخچال بوش با کد فنی ۰۰۷۰۵۸۱۹

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

 

نصب قطعات ماشین ظرفشویی پس از فروش

نصب قطعات ماشین ظرفشویی پس از فروش در روبراه سرویس